Biznes Liga Top

1. Koniec świetnej serii Auto-Gumu

DSC03436

Przed hitem mijającego tygodnia było jasne, że Medicina/Bikershop zagnie parol na triumfatora Biznes Ligi z zeszłego sezonu, Auto-Gum. Jednak sprawy nieco się skomplikowały, gdy w składzie "białych" zabrakło 4 kluczowych zawodników. Ekipa Rafała Kozieła nic sobie jednak z tego faktu nie zrobiła. W myśl zasady, że cel uświęca środki piąta drużyna zesżłego sezonu zamurowała się na własnej połowie i skutecznie odpierała ataki rywala. W ostatniej akcji meczu Jakub Żurek zdecydował się na szaleńczy atak i płaskim strzałem uszczęśliwił kolegów, dając Medicinie/Bikershop zwyciestwo w najmniejszym możliwym rozmiarze. Była to pierwsza porażka "oponiarzy" od 13 listopada 2013 roku. Tym samym Medicina przerwała świetną serię 19 meczów bez porażki Auto-Gumu.

 

 

2. Sensacyjne rozstrzygnięcia w III Lidze B

DSC03246

 

Poniedziałek mocno wstrząsnął hierarchią drużyn w Biznes Lidze, a to wszystko za sprawą Rolls-Royce i SSC Internazionale, które to bez respektu podeszły do meczów z faworytami ligi, za co w nagrodę zgarnęły komplety punktów. "Samochodowi" pokonali Cisco 2:1, natomiast "międzynarodowi" okazali się lepsi od Colorexu wygrywając 3:2. W ten sposób faworyci do walki o awans zanotowali pierwsze porażki w sezonie. Dalsza rywalizacja w III Lidze B zapowiada się iście pasjonująco.

 

 

 

3. Mistrz lepszy od vicemistrza

DSC04676

 

W Siatkarskiej Biznes Lidze doszło do starcia Alior Bank - Biprotech, którego reklamować w żaden sposób nie było trzeba. Szlagier nie zawiódł. Trzysetowy pojedynek, zmieniający się, jak w kalejdoskopie przebieg meczu i wreszcie triumf aktualnych mistrzów. Tak w kilku słowach możnaby podsumować ten mecz. Spotkanie było świetną reklamą rozgrywek, oby więcej takich w SBL.

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator rozgrywek
Social media
Sprzedaż strojów
T: 784 338 379 | 505 200 998 t.duda@biznesliga.pl | biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Paweł Maślak

Masz pytania? Porozmawiaj Obsługa Rozgrywek
T: +48 602 497 690 info@biznesliga.pl Zadaj pytanie