Brak miejsca na błędy

BLACKLABEL&10A – SpyroSoft

Batalia sąsiadów z dolnych rejonów klasyfikacji. Pierwszą bezpośrednią potyczkę 3:2 wygrał BLACKLABEL&10A. Kto okaże się lepszy dziś? Minimalnym faworytem wydaję się być znów drużyna Kamila Kuliga. Po pierwsze, zremisowała ona ostatnio 2:2 z Revolut, po drugie natomiast potrafiła przeciwstawić się wcześniej wyżej notowanym ekipom. Dwie kolejne porażki poniósł zaś SpyroSoft. Jeśli jednak wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, może pokusić się o chociażby remis.

NASZ TYP: 1X

GlobalLogic – Cognizant

Już tylko matematyczne szansę na włączenie się do walki o medale ma GlobalLogic. „Pomarańczowi” najprawdopodobniej swój premierowy sezon zakończą na czwartym miejscu, co z pewnością jest sporym sukcesem. Pozycję lidera utrzymuję zaś Cognizant. „Niebiescy” po wygranej z Shell zaledwie zremisowali z Makro i w ostatnich tygodniach nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X2

Makro – Light

Cierpliwie potknięcia Cognizant wyczekuję Light. Doświadczona drużyna wygrała pięć ostatnich spotkań i dziś o pełną pulę powalczy z Makro. „Niebiescy” pokusili się o sprawienie ogromnej niespodzianki, remisując 3:3 z rozpędzonym liderem. Mimo tego dobrego wyniku wydaję się, że to wyżej notowana ekipa ma w swoich rękach wszystkie argumenty, bo opuścić obiekt przy ulicy Ptaszyckiego z pełną pulą.

NASZ TYP: 2

Artery Hotels – Shell

W zgoła odmiennych humorach do meczu tego przystępują oba zespoły. Dwie kolejne porażki na swoim koncie ma Artery Hotels. Zimowy debiutant tym samym stracił szansę, by zakończyć swój premierowy sezon w ścisłej czołówce. Na najniższym stopniu podium pozostaje Shell. Drużyna Konrada Podsiadłego po porażce 0:2 z Cognizant pokonała 7:1 SpyroSoft, udowadniając, że interesuję ją tylko walka o najwyższe cele. W sytuacji tej, faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Revolut – ICEO

Po dwóch porażkach zwycięstwo z Artery Hotels i remis z GlobalLogic wywalczyło ICEO. „Czerwoni” zajmują piąte miejsce i spróbują podtrzymać dobrą pasję przeciwko zamykającemu stawkę Revolut. Zimowy debiutant w poprzednią środę podzielił się punktami z BLACKLABEL&10A. Równie dobra postawa w defensywie może zapewnić chociażby „oczko”.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie