Brak miejsca na błędy!

HSBC – BWI Group

Ogromne powody do radości ma HSBC. Doświadczona drużyna pokonała zarówno ORLEN OIL, jak i SOPEM, dzięki czemu na dobre oddaliła się od strefy spadkowej. Z niej „wydostało się” też wreszcie BWI Group. Bartek Gągol i spółka przerwali strzelecką niemoc i zdecydowanie triumfowali przeciwko ORLEN OIL. Co więcej, „Niebiescy” wygrali 3:1 pierwszy, rozgrywany w czwartej kolejce bezpośredni bój. Czy powtórzą ten rezultat również i dziś? Emocje gwarantowane!  

NASZ TYP: X

SOPEM – Fluvius

Zaledwie jedno „oczko” zdobyte w czterech poprzednich spotkaniach – to dorobek firmy SOPEM. Team Mieczysława Stępnia przegrał ostatnio 2:4 z HSBC i mimo, że pozostaje na najniższym stopniu podium, to nie może pozwolić sobie na kolejny błąd. W strefie spadkowej znajduję się zaś Fluvius. Beniaminek uległ zarówno firmie Jacobs jak i Polplast, jednak w obu przypadkach pozostawił po sobie dobre wrażenie. Czy zaprocentuję ono w 11 kolejce tak wyczekiwanym kompletem punktów?

NASZ TYP: 1X

ORLEN OIL – Jacobs

O zgoła inne cele walczą w obecnym sezonie dwaj beniaminkowie. Stawkę ze skromnym dorobkiem zamyka ORLEN OIL, pozycję wicelidera okupuję zaś Jacobs. Zawodnicy w czarnych strojach przegrali cztery ostatnie batalię, Jacobs zaś zdobył w tym czasie komplet dwunastu punktów. Dodając do tego wynik premierowej potyczki (4:1 dla Jacobs) wydaję się, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie