Brązowy medal dla beniaminka?

MSHG – Rigor Mortis

Na dwie kolejki przed końcem znamy już dwóch beniaminków Extraklasy w kolejnym sezonie! Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej Totolotek Biznes Ligi wywalczyli: Limbud i MSHG. Pozostaje jedynie pytanie, która z tych drużyn zostanie mistrzem I Ligi A? Przed wiceliderem wydaje się łatwe zadanie – mecz z ostatnim w tabeli Rigorem Mortis. Każdy inny wynik, niż pewna wygrana ,,Granatowych’’ będzie sporą niespodzianką!

NASZ TYP: 1

ANTRANS BIS – TESCO

TESCO wciąż ma matematyczne szanse na pozostanie w pierwszoligowym składzie. Przed Mateuszem Ziółko i jego kolegami spotkanie z sąsiadem z ligowej tabeli. ANTRANS BIS do tej pory zgromadził dwa oczka mniej od TESCO, a ostatni mecz z powodów kadrowych z Coca-Colą oddał walkowerem. Mamy nadzieję, że tym razem uda się zebrać odpowiednią ilość zawodników i mimo pewnego już spadku, powalczyć na boisku.

NASZ TYP: 2

Aquasoil – CCZ Mateo

Aquasoil ma jeszcze szanse zakończyć ten sezon na podium. Aby tak się stało, musi pokonać dzisiaj CCZ Mateo różnicą przynajmniej trzech bramek i liczyć, że team Marka Waszuty za tydzień przegra swój mecz z ANTRANS BIS, a ,,Niebiescy’’ pokonają JR Holding.  Zobaczymy, czy ,,Żółto-czarni’’ odeprą ataki rywala i już dzisiaj zapewnią sobie brązowy medal, co będzie świetnym wynikiem beniaminka!

NASZ TYP: 2

Coca-Cola – Limbud

Coca-Cola tydzień temu odpoczywała (walkower za mecz z ANTRANS BIS), zaś Limbud ma w nogach czterdzieści minut walki w strugach deszczu i fantastyczny, zwycięski finisz w starciu z Aquasoil (4:3). Krzysztof Nieckarz i spółka wrócili z naprawdę dalekiej podróży i dzisiaj będą chcieli zachować koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty, aby uniknąć podobnej nerwówki, czy też ewentualnej wpadki, na którą tylko czeka MSHG.

NASZ TYP: 2

FORMAT – JR Holding

Zespół Darka Jani wciąż nie może być pewny utrzymania w pierwszej lidze. Przewaga ,,Czarnych’’ nad strefą spadkową wynosi tylko cztery punkty. Gra z nożem na gardle na pewno nie sprzyja, co pokazuje choćby wynik ostatniego meczu, w którym FORMAT tylko zremisował z ostatnim w tabeli Rigorem Mortis (3:3). Zobaczymy, jak zaprezentuje się na tle JR Holding, który ma już zapewnioną grę w pierwszej lidze w kolejnej edycji.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę