Capita potwierdzi wysoką formę?

LGBS – Treko-Laser

Tempa nie zwalnia Treko-Laser, który skrupulatnie dopisuje do swojego konta pełną pulę. Beniaminek po porażce z Accenture wyciągnął odpowiednie wnioski i pewnie wygrał kolejne trzy spotkania. Odrobinę gorzej radzi sobie LGBS. „Granatowi” po zwycięstwie nad Codewise złapali spory kryzys i zdecydowanie ulegali Capicie, Tomasza 20 Resto Bar i Ulmie. O przełamanie z tak wymagającym rywalem będzie dziś niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

DIAMOND – Accenture

Pogromcę w czwartej kolejce znalazł wreszcie DIAMOND, który zdecydowanie uległ Tomasza 20 Resto Bar. Terminarz nie rozpieszcza „Pomarańczowych”, gdyż tym razem zagrają z uważanymi przez wielu do faworytów w kwestii walki o czołówkę Accenture. Gracze w granatowych koszulkach nieoczekiwanie ulegli ostatnio firmie Capita i zadomowili się w środkowych rejonach klasyfikacji. Spodziewamy się ciekawego spotkania, w którym remis jest możliwym scenariuszem.

NASZ TYP: X

Ulma – HSBC

Po porażce z DIAMOND’em z dobrej strony pokazała się Ulma. Zawodnicy w białych koszulkach najpierw zremisowali z wymagającym Codewise, a ostatnio pokonali doświadczone LGBS i zameldowali się tuż za podium. Aby myśleć o awansie na nie należy dziś pokonać znajdujące się w kryzysie HSBC. „Biali” nie radzili sobie w poprzednich zmaganiach, zdobywając w trzech bojach zaledwie punkt. Wszystko to sprawia, że to ekipa Łukasza Zatonia wydaję się być faworytem, który powinien pokusić się o zgarnięcie pełnej puli.

NASZ TYP: 1

Tomasza 20 Resto Bar – Capita

O tym, że w piłkę grać potrafi przypomniała w poprzedniej kolejce Capita, która pokonała faworyzowane Accenture opuszczając strefę spadkową. Dziś przed zawodnikami w białych koszulkach kolejny arcytrudny egzamin, gdyż przeciwnikiem liderujące Tomasza 20 Resto Bar. Gracze w czarnych strojach po porażce z Ulmą wyciągnęli odpowiednie wnioski i triumfowali trzykrotnie, notując skrupulatny awans w górę tabeli. Naszym zdaniem to ekipa Michała Wolskiego jest minimalnym faworytem, jednak Bielski i spółka tanio skóry nie sprzedadzą!

NASZ TYP: 1X

Codewise – TeleTech

Ze zmiennym szczęściem w trwającym sezonie radzi sobie Codewise. Team Kozubowskiego co prawda nie wygrał jeszcze żadnego spotkania, jednak ostatnio dwukrotnie remisował, zatrzymując HSBC i Ulmę. Do trzech razy sztuka? Jest to prawdopodobne, bowiem TeleTech znajduję się w sporym kryzysie. Gracze w białych strojach nie wygrali ostatnich dwóch potyczek i wylądowali na zagrożonym spadkiem ósmym miejscu. Tylko wygrana pozwoli zarówno jednym jak i drugim opuścić strefę spadkową, co zapowiada ogromne emocje!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie