CB Aluminium może, Jarwex musi!

MPEC – CMI

W ogromnym kryzysie znajduję się CMI, które przegrało sześć ostatnich spotkań. Zespół Piotra Kwilosza tym razem spotka się z prowadzącym w stawce MPEC. „Fioletowi” w najlepszy możliwy sposób odpowiedzieli na swoją pierwszą porażkę przeciwko Jarwex, pokonując w poprzedni wtorek INTERIĘ.PL. Jeśli zespół Patryka Tomczyka zagra na swoim poziomie może powtórzyć wynik z pierwszej potyczki i wygrać 6:0.

NASZ TYP: 1

Colorex – Luxoft

Bardzo ważne dla walki o utrzymanie spotkanie w II Lidze C. Obecnie nad strefą spadkową znajduję się Luxoft, który ma trzy punkty przewagi nad CMI i Colorexem. Były I Ligowiec pokonał w pierwszej batalii team Patryka Muchy 3:2 i teraz spróbuje znów zainkasować pełną pulę. „Pomarańczowi” na wygraną czekają od 21 maja i jeśli nie przełamią się dziś, mogą mieć spore problemy z pozostaniem na trzecim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: X

Klinika Vesuna – Revo Drink Team

Do ostatnich sekund o punkty walczyło w poprzedni wtorek Revo Drink Team. Doświadczona ekipa zremisowała z Colorexem, jednak pomimo tego pozostaje na ostatnim, dziesiątym miejscu. O zgoła odmienne cele walczy Klinika Vesuna. Team Rafała Kozieła po zaskakującej przegranej ze Spartą udowodnił, że był to tylko wypadek przy pracy, nie dając większych szans Luxoftowi i Jarwexowi. Jeśli „Czarni” wygrają również i dziś, pozostaną jednym z głównych zainteresowanych lokatą na podium.

NASZ TYP: 1

INTERIA.PL – Sparta

Jak burza przez ligowe rozgrywki mknie Sparta. W głowach „Czerwonych” nie ma już nawet śladu po słabym starcie, a seria czterech wygranych pozwoliła awansować na piąte miejsce. „Oczko” niżej ulokowana jest INTERIA.PL. „Redaktorzy” grają do tej pory w kratkę, mając spory problem z ustabilizowaniem formy. Patrząc więc na kadrową sytuację i boiskową dyspozycję wydaję się, że skuteczny rewanż za porażkę 3:5 z czwartej kolejki wydaję się być dla Sparty wręcz obowiązkiem!

NASZ TYP: X2

Jarwex – CB Aluminium

Bardzo ważne spotkanie dla Jarwexu. Beniaminek jest obecnie trzeci i do wicelidera – swojego dzisiejszego przeciwnika traci cztery punkty. Ewentualna porażka ucieszy Klinikę Vesuna, która do podium traci zaledwie „oczko”. Forma „Seledynowych” jest zagadką, bowiem potrafili oni pokonać mający wcześniej komplet punktów MPEC, jak i ulec wspominanej Vesunie. Serię trzech triumfów odnosi CB Aluminium. Silna ofensywnie ekipa marzy o zgarnięciu złotych medali, lecz by tego dokonać musi dziś zrewanżować się za porażkę 2:3 z trzeciej kolejki.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę