Ciekawe starcia czołówki

Armatis-lc Polska – GS

Słaby początek spowodował, że Armatis-lc Polska pomimo udanej drugiej części sezonu ma tylko matematyczne szansę na włączenie się do walki o medale. Dziś ekipę w białych koszulkach spróbuję zatrzymać GS. Letni debiutant po pewnym triumfie nad CREADIS przegrał dwa ostatnie boje, co powoduję, że również i dziś nie jest faworytem do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1

PKO Bank Polski – IP GBSC

Zaledwie „oczko” zdobyte w dwóch ostatnich spotkaniach do maksimum utrudniło PKO Bankowi Polskiemu walkę o złote medale. Co gorsze, „Bankowcy” spadli co prawda z ligowego podium, jednak mają rozegraną o jedną batalię mniej. Dziś spotkanie, które da odpowiedź na pytanie, czy doświadczona drużyna może zagrozić IP GBSC. Artur Jaron i spółka okupują pozycję wicelidera ze sporą stratą do HCL Poland. W premierowym boju 2:1 triumfowali „Seledynowi”. Dziś stawiamy remis, spodziewając się dobrego widowiska!

NASZ TYP: X

HCL Poland – LGBS

Po porażce z Armatis-lc Polska najlepsze możliwe wnioski wyciągnęło HCL Poland. Były II Ligowiec pokonał PKO Bank Polski i CREADIS, dzięki czemu pewnie prowadzi w tabeli III Ligi F. Na najniższym stopniu podium znajduję się LGBS. „Granatowi” triumfowali ostatnio nad GS. W premierowej batalii padł remis. Stawiamy na powtórkę tego wyniku!

NASZ TYP: X

ICEO – CREADIS

Po słabym początku serię czterech spotkań bez porażki odnotowuje ICEO. „Czerwoni” na dobre oddalili się od zamykającego stawkę Sygnity, awansując przy tym na siódme miejsce. „Oczko” wyżej znajduję się CREADIS. Team Macieja Rogi przegrał z IP GBSC i HCL Poland, tracąc definitywnie szansę do dogonienie czołówki. Patrząc na dyspozycję z ostatnich tygodni, udany rewanż zespołu Mateusza Klisia jest wielce prawdopodobny!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę