Ciekawie na dole, Capgemini obroni prowadzenie?

Axel Springer II – Dassault Systemes

Mecz dwóch drużyn znajdujących się tuż nad strefą spadkową. Obaj beniaminkowie do tej pory zgodnie odnotowali po jednym triumfie, remisie i porażce. Bardzo dobrze czwartą kolejkę wspomina Axel Springer II, które pokonało Vicenti, nie tracąc przy tym nawet gola. Punkt z Luxoftem wywalczył zaś Dassault Systemes. Zarówno jedna jak i druga ekipa prezentuję zbliżony boiskowy poziom, co zapowiada spore emocje aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

BWI Group – Luxoft

Olbrzymim pozytywnym zaskoczeniem pozostaje dyspozycja BWI Group. Doświadczony beniaminek od pierwszego zimowego gwizdka nie zwalnia tempa i do tej pory w pełni zasłużenie legitymuję się kompletem dziewięciu punktów. W przysłowiową kratkę gra zaś Luxoft. „Niebiescy” po inauguracyjnym triumfie nad SOPEM w dwóch kolejnych bojach zdobyli zaledwie „oczko” i niewiele wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś.

NASZ TYP: 1X

Vicenti – SOPEM

Starcie dwóch zespołów, które do tej pory nie zdobyły nawet punktu. Co więcej, Vicenti legitymuję się obecnie niechlubną passą dwóch meczów bez strzelonego gola. W tym czasie z dużo lepszej strony pokazał się SOPEM. Ekipa Mieczysława Stępnia „postawiła się” faworyzowanemu BWI Group, a minimalna porażka z Dassault Systemes hańby przynosić nie może.

NASZ TYP: X2

Capgemini – Rafis

Po starciu ekip z dolnych rejonów klasyfikacji zaprezentują się na boisku przy ulicy Dekerta Ci, którzy walczą o najwyższe cele! Nieoczekiwany lider – Capgemini podejmie bowiem groźnego beniaminka – Rafis. Zespół Michała Bojanowicza na dobre zapomniał już o inauguracyjnej porażce z UBER, czego efektem są triumfy nad Luxoft i Valeo. Pogromcy nie znaleźli zaś „Biało-Niebiescy”. Komplet dziewięciu punktów powoduję, że spodziewamy się kapitalnego widowiska, stawiając przekornie na remis!

NASZ TYP: X

UBER – Valeo

Pogromcę po dwóch zwycięstwach znalazł w poprzedni wtorek UBER. Doświadczona drużyna minimalnie uległa Capgemini i dziś zrobi wszystko, by powrócić na właściwe tory. Okazja do tego wyborna, bowiem po drugiej stronie barykady staję znajdujące się w strefie spadkowej Valeo. Zawodnicy w czarno-czerwoną szachownicę do tej pory nie zaznali jeszcze smaku wygranej, a zaledwie „oczko” zdobyte z Axel Springer II nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę