Ciekawie w czołówce, emocjonująco na dole!

Nupi – Chomik Gdów

Bardzo trudne warunki faworyzowanemu Nupi postawił już w trzeciej kolejce Chomik Gdów. Wtedy to lider wygrał 5:4, jednak do końca musiał drżeć o pełną pulę. Team Piotra Koniecznego zgromadził do tej pory 25 punktów i pewnie prowadzi w klasyfikacji. Nieoczekiwaną porażkę z Coca-Colą poniósł zaś team Karola Kowalskiego (1:2). Pomimo tego „Czerwoni” pozostali na najniższym stopniu podium, lecz jeśli marzą o medalach muszą skrupulatnie punktować. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

FedEx – Krakowscy Barmani

Lekki kryzys w ostatnich tygodniach dopadł FedEx. Beniaminek w trzech bojach zdobył zaledwie dwa „oczka” i spadł na szóstą lokatę będąc tuż nad strefą spadkową. Zaledwie pozycję wyżej sklasyfikowani są Krakowscy Barmani. Zespół Mateusza Piechnika uległ zarówno Infosys Consulting jak i FREE NOW, co sprawia, że nie może pozwolić sobie na kolejny błąd. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym podział punktów to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

FREE NOW – Dedax

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie w ostatnich tygodniach Dedax. „Seledynowi” oprócz zwycięstw z Infosys Consulting i Coca-Colą zremisowali z firmą FedEx i zdecydowanie ulegli Nupi. Pomimo tego Dariusz Dębosz i spółka pozostają na wysokim drugim miejscu i dziś sprawdzą formę FREE NOW. „Taksówkarze” mają jeszcze w pamięci ostatnią zdecydowaną porażkę z liderem (2:11). Wcześniejsze wyniki w połączeniu z rezultatem z trzeciej kolejki (5:3 dla FREE NOW) pozwalają mieć jednak nadzieję, że bój ten skończy się wybornie.

NASZ TYP: 1X

Infosys Consulting – Coca-Cola

Potyczka zespołów znajdujących się w strefie spadkowej. Co jednak pocieszające, zarówno jedni jak i drudzy wygrywali swoje ostatnie spotkania. Doświadczona Coca-Cola nieoczekiwanie pokonała 2:1 Chomika Gdów, Infosys Consulting zaś nie dało większych szans Krakowskim Barmanom. Obie ekipy zmuszone są do natychmiastowego powiększania dorobku. Sytuacja ta sprawia, że spodziewamy się arcyciekawego meczu, nie podejmując się wskazywania faworyta.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie