Cognizant sprawi niespodziankę?

Hitachi – PGE Energia Ciepła

Trzecią kolejną porażkę poniosło w poprzedni czwartek Hitachi. Zimowy debiutant tym samym zajmuje dopiero odległe dziewiąte miejsce, które poprawić będzie dziś niesłychanie trudno. Po drugiej stronie barykady staję zaś PGE Energia Ciepła. Lider zachwyca swoją konsekwencją, a ostatnio pewnie pokonał IAG GBS i Armatis-lc Polska. Jeśli Łukasz Pietrzak i spółka zatriumfują również i tym razem, potwierdzą, że interesuje ich tylko awans na trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 2

Cognizant II – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Najciekawsze spotkanie szóstej kolejki. Zagrają ze sobą bowiem dwie drużyny z czołówki, których marzeniem jest walka o złoto. O dwa "oczka" więcej do tej pory zgromadził MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. „Czerwoni” przegrali zaledwie raz, dorzucając do tego cztery triumfy. Oprócz porażki z IG, remis z BanFood poniósł Cognizant II. „Biało-Niebiescy” okupują miejsce na najniższym stopniu podium, jednak o kolejne punkty będzie tym razem niesamowicie trudno.

NASZ TYP: X2

Relativity – BanFood

Upragnione zwycięstwo w piątej kolejce wywalczył BanFood. „Biało-Zieloni” po trzech remisach pokonali Hitachi i teraz spróbują podtrzymać dobrą passę przeciwko mającym zerowy dorobek Relativity. Zimowy debiutant przegrał wszystkie cztery boje i również tym razem w naszym odczuciu nie może być stawiany w roli faworyta.

NASZ TYP: 2

Total Fitness Concept – Armatis-lc Polska

Ze zmiennym szczęściem do tej pory radzą sobie obie doświadczone ekipy. Total Fitness Concept po dwóch porażkach pokonał IG, Armatis-lc Polska zaś minimalnie przegrywał z Cognizant II i PGE Energią Ciepła. Obie ekipy prezentują zbliżony boiskowy potencjał, co sprawia, że spodziewamy się wyrównanego widowiska, w którym remis jest możliwym scenariuszem!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę