Colorex zaskoczy?

GALECO TEAM – Sparta

Bardzo blisko mistrzowskiego tytułu jest już Sparta. „Czerwoni” potrzebują zaledwie jednego punktu w dwóch ostatnich bojach, by móc rozpocząć upragnione świętowanie. Dziś okazja wyborna, gdyż po drugiej stronie barykady staję mierzący się ze sporymi problemami GALECO TEAM. „Niebiescy” oprócz triumfu nad INTERIĄ.PL zdecydowanie ulegali MPO Kraków i MEBLOMIX&MAZUR TRUCK, a kadrowe absencję przeciwko PGE Energii Ciepła nie mogą budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 2

INTERIA.PL – Jurek Catering Serwis

Mecz dwóch zespołów pogodzonych ze swoim losem. Bardzo dobrze pierwszą bezpośrednią potyczkę wspomina INTERIA.PL, która odniosła premierowy (i jak do tej pory jedyny) triumf. Na ten czeka wciąż Jurek Catering Serwis. Drużyna Daniela Łukasika po remisie z PGE Energią Ciepła zdecydowanie ulegała MEBLOMIX&MAZUR TRUCK i Sparcie. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym podział punktów to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

MPO Kraków – PGE Energia Ciepła

Korespondencyjna walka o brązowe medale trwa w najlepsze! Obecnie miejsce na najniższym stopniu podium zajmuje MPO Kraków, jednak ma tyle samo punktów co czwarty Colorex. Zespół Adama Pawłowskiego w poprzedni wtorek uległ MEBLOMIX&MAZUR TRUCK i nie może pozwolić sobie na kolejny błąd. Problem z ustabilizowaniem formy ma PGE Energia Ciepła. Beniaminek wygrał co prawda walkowerem z GALECO TEAM, jednak wcześniejsze wyniki sprawiają, że to zawodnicy w bordowo-granatowe pasy są dla nas faworytem do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1X

MEBLOMIX&MAZUR TRUCK – Colorex

Hit trzynastej kolejki! Sporo emocji przyniosła już premierowa bezpośrednia potyczka zakończona remisem 2:2. Dziś minimalnym faworytem wydaję się być team Rafała Berety. MEBLOMIX&MAZUR TRUCK wygrał cztery kolejne boje i potrzebuje jednego „oczka”, by zapewnić sobie srebrne medale. Po dwóch porażkach na właściwe tory powrócił Colorex. Ekipa Patryka Muchy pokonała ostatnio INTERIĘ.PL, jednak w naszym odczuciu będzie jej niesłychanie trudno podtrzymać dobrą passę.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie