Czas na ICEO?

Makro – Total Fitness Concept

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie w nowym sezonie Makro. „Niebiescy” ulegli ostatnio faworyzowanemu E-REMONTY i z czterema punktami zadomowili się w środku stawki. Dużo lepie poczyna sobie Total Fitness Concept. Ekipa Marcina Pomiernego pokonała EC Engineering i TE Connectivity, nie tracąc w obu przypadkach nawet bramki. Wydaję się, że zawodnicy w czarnych strojach podtrzymają dobrą passę i opuszcza obiekt przy ulicy Ptaszyckiego bogatsi o trzy „oczka”.

NASZ TYP: X2

E-REMONTY – Nidec

Hit piątej kolejki! Zagrają ze sobą dwa zespoły, które do tej pory mają na swoim koncie komplet zwycięstw. W tabeli prowadzą co prawda E-REMONTY, jednak letni debiutant ma rozegraną o jedną potyczkę więcej. Zniwelować straty spróbuje Nidec. Spadkowicz pokonał ostatnio 4:1 ICEO i teraz spróbuję potwierdzić, że nie było to dziełem przypadku. Spodziewamy się ogromnych emocji, a ewentualny triumf zarówno jednych jak i drugich poważnie przybliży do walki o złoto!

NASZ TYP: X

Revolut – ICEO

Spotkanie zespołów zamykających tabelę III Ligi C. Z zaledwie jednym „oczkiem” za remis 2:2 z Makro ósme miejsce zajmuję ICEO. Czy doświadczona ekipa Mateusza Klisia przypomni dziś, że w piłkę grać potrafi i raz na zawsze przerwię złą passę?  O pozycję wyżej sklasyfikowany jest Revolut. Jerzy Czerkas i spółka mają jeszcze w pamięci ostatnie wysokie przegrane z E-REMONTY (3:12) i TE Connectivity (0:7). W poprzednim sezonie Revolut do bezpośredniego triumfu dołożył remis. Czy „Czerwoni” wykorzystają wyborną szansę na przełamanie?

NASZ TYP: X

EC Engineering – TE Connectivity

Upragnione przełamanie w czwartej kolejce wywalczyło TE Connectivity. Letni debiutant pewnie pokonał Revolut, nie tracąc przy tym nawet gola. Do udanych poprzedniej środy nie może zaliczyć natomiast EC Engineering. Doświadczona ekipa wysoko uległa Total Fitness Concet, spadając tym samym z ligowego podium. Jeśli zawodnicy w biało-pomarańczowych strojach znów imponować będą w ofensywie powinni pójść za ciosem i powiększyć swój dorobek!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie