Czas na rewanż PKO?

Clico – LED Labs

Spotkanie drużyn z dolnych rejonów klasyfikacji. Obecnie zarówno jedni jak i drudzy mają na swoim koncie po siedem punktów, i definitywnie stracili szansę walki o najwyższe cele. Bardzo dobre wrażenie pozostawiło po sobie jednak w poprzednią środę Clico. Doświadczona drużyna pokonała wyżej notowany TTEC i jeśli dalej będzie imponować w defensywie może bezlitośnie wypunktować znajdujący się w sporym kryzysie LED Labs.

NASZ TYP: 1X

PKO Bank Polski – FedEx

Po zaskakującej porażce z Consultronix do dobrej dyspozycji nawiązał PKO Bank Polski. „Bankowcy” pokonali zarówno TTEC jak i IBM SWG, dzięki czemu powrócili na ligowe podium. Dziś potyczka z kategorii trudnych, gdyż rywalem wicelider – FedEx. Doświadczona drużyna Krzysztofa Rozińskiego jest ogromnym pozytywnym zaskoczeniem zimowego sezonu. W trzeciej kolejce zwyciężyła zespół Jacka Dziduszki aż 6:3. Tym razem spodziewamy się wielkich emocji aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

TDEC – TTEC

Po trzech porażkach smaku zwycięstwa zasmakował TDEC. Drużyna Jerzego Kozioła wysoko pokonała Consultronix, zachowując tym szansę na zakończenie sezonu w górnej połowie tabeli. Powodów do radości w ostatnich tygodniach nie ma zaś TTEC. Zespół Enesa Epekinciego najpierw nie potrafił przeciwstawić się PKO Bankowi Polskiemu, a potem niespodziewanie uległ Clico. Tym sam drużyna w niebiesko-czarnych pasach spadła na szóste miejsce w tabeli i dziś zrobi wszystko, by przełamać złą serię.

NASZ TYP: X

Consultronix – IBM SWG

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie w tym sezonie IBM SWG. Drużyna Wojciecha Misia po przekonującym triumfie nad LED Labs w meczu o przysłowiowe sześć punktów minimalnie uległa PKO Bankowi Polskiemu, komplikując sobie tym samym do maksimum walkę o najwyższe cele. Dziś „Niebiescy” spróbują udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy przeciwko Consultronix. Team Piotra Barańskiego ma jeszcze w pamięci porażki z TDEC i Tecnocasą. Jeśli natychmiast nie wysnuje odpowiednich wniosków, może opuścić balon przy ulicy Dekerta z zerowym dorobkiem.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie