Czas na skuteczny rewanż!

Armatis-lc Polska – HYDROSOLAR

Potyczka sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obecnie oba zespoły zajmują 6 i 7 miejsce z takim samym wynikiem punktowym. W premierowym boju górą okazał się HYDROSOLAR, triumfując 4:1. I tym razem wydaję się być on faworytem zmagań. Po pierwsze, ma w głowie ostatni remis z Sygnity, po drugie, zagra w najmocniejszym zestawieniu. Po trzecie wreszcie zmierzy się z przeciwnikiem, który odnotowuje serię czterech kolejnych przegranych. Dlatego to właśnie w „Granatowych” upatrywać będziemy faworyta do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: X2

ZdrowePudełkowe.pl – Miquido

Batalia dwóch zespołów ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele znajduję się ZdrowePudełkowe.pl. Team Bartosza Kwiatkowskiego po remisie z Kliniką Vesuna wygrał trzy kolejne mecze, tym samym w pełni zasłużenie prowadząc w tabeli. Z zaledwie jednym oczkiem na dnie stawki znajduję się Miquido. Zimowy debiutant uległ ostatnio 1:13 Klinice Vesuna, co nie może napawać optymizmem przed batalią z kolejnym z faworytów do walki o medale.

NASZ TYP: 1

Jurek Catering Serwis – Sygnity

Mecz, którego stawką może być pozostanie w walce o brązowe medale. Aby zbliżyć się do trzeciego ICEO należy dziś zainkasować pełną pulę. O skutecznym rewanżu za porażkę 1:5 z premierowej batalii marzy Jurek Catering Serwis. „Czerwoni” przerwali co prawda ostatnio passę trzech wygranych, ulegając ICEO. Na wygraną od 14 lutego czeka Sygnity, które wtedy po emocjonującej batalii pokonało Miquido. Trudno wskazać nam faworyta, a rozczarowujący obie strony remis to wielce prawdopodobny scenariusz.

NASZ TYP: X

Klinika Vesuna – ICEO

Nie przestaje zaskakiwać w obecnym sezonie ICEO. Doświadczona drużyna po porażce ze ZdrowePudełkowe.pl odniosła cztery kolejne zwycięstwa i pewnie wskoczyła na ligowe podium. Co ważne, team Mateusza Klisia potrafił pokonać już chociażby dzisiejszego rywala, co potwierdza wyborną dyspozycję. O skutecznym rewanżu marzy Klinika Vesuna. Zawodnicy w czarnych strojach obecnie do pozycji lidera tracą trzy punkty i cierpliwie wyczekują potyczki ze ZdrowePudełkowe.pl. Jeśli jednak ma ona zadecydować o mistrzostwie, ekipa Rafała Kozieła takie boje jak ten wygrywać po prostu musi.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie