Czterech chętnych - dwa miejsca na podium

Prisjakt – LED Labs

Na dobre w środkowych rejonach stawki zadomowił się Prisjakt. Doświadczona drużyna w dwóch ostatnich spotkaniach zdobyła aż cztery punkty, jednak nie ma już większych szans na dogonienie ścisłej czołówki. Dziś jednak wyborna okazja na powiększenie swojego dorobku, gdyż po drugiej stronie barykady staję dopiero dziewiąte LED Labs. Letni debiutant na wygraną czeka już miesiąc i w naszym odczuciu stan ten nie zmieni się po piętnastej kolejce.

NASZ TYP: 1

Alfa Laval – PGE Energia Ciepła

Potyczka zespołów znajdujących się w sporym kryzysie. Na pierwsze punkty czeka wciąż Alfa Laval, który przegrał do tej pory wszystkie czternaście spotkań. Sześć kolejnych porażek odnotowuje natomiast PGE Energia Ciepła. „Granatowi” nie mogą powrócić do dobrej dyspozycji, a zaledwie trzy gole zdobyte w sześciu poprzednich zmaganiach sprawiają, że nie podejmujemy się wskazania faworyta, stawiając na remis!

NASZ TYP: X

EC Engineering – IAG GBS

Terminarz nie rozpieszcza EC Engineering. Doświadczona drużyna w poniedziałek uległa Dassault Systemes, a teraz zmierzy się z kolejnym kandydatem do walki o medale – IAG GBS. „Szarzy” po rozgromieniu Alfa Laval nie dali większych szans PGE Energii Ciepła. Jeśli zagrają równie konsekwentnie jak w poprzedni czwartek, powinni zainkasować pełną pulę, pozostając tym samym w batalii o czołowe miejsca.

NASZ TYP: X2

Business Elite – BanFood

Bardzo ważny egzamin na 5 z plusem zdało w zeszły czwartek Business Elite. „Żółci” pokonali 7:2 Dassault Systemes i są już o krok od zdobycia mistrzowskiego tytułu. Zatrzymać ich spróbuję niżej notowany BanFood. Team Tomasza Nowaka triumfował nad Alfa Laval, nie tracąc przy tym nawet gola. Mimo tego uważamy, że w parze tej faworyt może być tylko jeden, a powtórka wyniku z siódmej kolejki (4:1) wielce prawdopodobna!

NASZ TYP: 1

Dassault Systemes – GALECO TEAM

Po dwóch wygranych punktami z Prisjaktem podzieliło się GALECO TEAM. Team Macieja Pająka pozostaje na drugim miejscu ze sporą stratą do Business Elite. Teraz gracze w czarno-niebieskich strojach musza skupić się na obronie lokaty przed Dassault Systemes. „Niebiescy” tracą do swojego bezpośredniego przeciwnika trzy punkty, a ostatni pewny triumf nad EC Engineering potwierdza wysoką dyspozycję. Spodziewamy się kapitalnego widowiska, stawiając na remis!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę