Czterech kandydatów... trzy miejsca na podium!

ZasadaAuto.pl – SpyroSoft

Po pięciu kolejnych porażkach przełamanie wywalczyła ZasadaAuto.pl. Co jednak ciekawe, zawodnicy w białych strojach poprzedni triumf odnieśli … przeciwko SpyroSoft (5:4). Czy i tym razem czekają nas emocję aż do końcowego gwizdka? Jest to mało prawdopodobny scenariusz, bowiem „Fioletowi” mają ogromny problem ze skutecznością. Jeśli nie poprawią natychmiast tej piłkarskiej bolączki mogą dziś opuścić obiekt przy ulicy Dekerta z zerowym dorobkiem.

NASZ TYP: 1

TTEC – Kimberly-Clark

Dobre wspomnienia z pierwszej bezpośredniej batalii ma Kimberly-Clark. „Niebiescy” odnieśli wtedy bowiem swoje pierwsze (i jak do tej pory jedyne) zwycięstwo. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie zaś TTEC. Team Enesa Epekinciego potrafił pokonać faworyzowane KOBY, by później ulec Sabre czy firmie PRESCIENT. Mimo wszystko wydaję się jednak, że to zawodnicy w niebiesko-czarnych pasach są zdecydowanym kandydatem do zgarnięcia pełnej puli!

NASZ TYP: 1

iCar II – Sabre

Najciekawsze spotkanie jedenastej kolejki! Sporo emocji dostarczyła już pierwsza bezpośrednia potyczka, która zakończyła się wynikiem 2:2. Obecnie minimalnie większe powody do radości ma iCar. „Taksówkarze” finalną fazę sezonu rozpoczynają ze skromną zaliczką nad goniącym peletonem. W nim pozostaje rozpędzone Sabre. „Biało-Czerwoni” imponują szczególnie w defensywie, co w sytuacji tej może okazać się kluczowe. Stawiamy na kolejny podział punktów, co jeszcze bardziej dołoży kolorytu w walce o złoto.

NASZ TYP: X

PRESCIENT – KOBY

W trudnym boiskowym położeniu znajduję się KOBY. Team Dariusza Kobylańskiego zajmuję czwarte miejsce i jeśli chce włączyć się do walki o medale, nie może pozwolić dziś sobie o najmniejszy błąd. Podobny cel przyświeca firmie PRESCIENT. Dominik Paul i spółka w poprzedni wtorek zremisowali z faworyzowanym iCar II. „Zieloni” nie przegrali od 28 lipca, co sprawia, że również i dziś nie zamierzają zwalniać tempa. Spodziewamy się arcyciekawego boju, nie podejmując się przy tym wskazania faworyta.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie