Czy PRESCIENT pójdzie za ciosem?

Sterling Outsourcing – Hays

Imponować swoją defensywną formą nie przestaje Sterling Outsourcing. „Zieloni” nie stracili żadnej bramki w ostatnich dwóch spotkaniach i z zaledwie dwoma w czterech potyczkach prowadzą w klasyfikacji. Czy tak wybornie grającego przeciwnika jest w stanie zatrzymać Hays? Gracze w błękitnych koszulkach po dobrym początku, gdy zdobyli siedem punktów w trzech potyczkach ulegli IP GBSC i spadli z ligowego podium. O powrót na nie po dzisiejszej potyczce będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1X

Clico – IP GBSC

Pierwszy poważny sprawdzian na piątkę z plusem zdany został przez IP GBSC. Gracze w zielonych koszulkach pokonali Hays i dzięki temu z kompletem dwunastu punktów wspięli się na samą górę klasyfikacji III Ligi E. Aby tam pozostać, takie mecze jak ten wygrywać trzeba, bowiem rywalem Clico. „Biali” pomimo ostatniego zwycięstwa nad Tecnocasą są drużyną o wiele słabszą, która wydaję się być skazana na walkę o jak najwyższą lokatę w dolnej połowie klasyfikacji.

NASZ TYP: 2

Shell – PRESCIENT

Upragnione przełamanie w poprzednim tygodniu wywalczył PRESCIENT, który pokonując PKO Bank Polski pokusił się o premierowe zimowe punkty. O podtrzymanie dobrej passy będzie jednak niezmiernie trudno, bowiem po drugiej stronie barykady staję doświadczony Shell. „Żółto-Czerwoni” po inauguracyjnej porażce z IP GBSC wyciągnęli najlepsze z możliwych wniosków i w pokonanym polu pozostawiali IAG GBS, PKO Bank Polski i ostatnio wymagającą ZasadęAuto.pl. Jeśli i dziś opuszczą balon przy ulicy Dekerta z pełną pulą, dołączą do ścisłej, walczącej o złoty medal czołówki, co naszym zdaniem wydaję się być wielce prawdopodobne!

NASZ TYP: 1

ZasadaAuto.pl – PKO Bank Polski

Po fenomenalnym początku kryzys dopadł ZasadęAuto.pl, która przegrywając ze Sterlingiem Outsourcing i Shell’em wylądowała w środkowych rejonach klasyfikacji. Teraz zawodnicy w czarnych strojach powalczą o przełamanie przeciwko doświadczonemu PKO Bank Polski. Gracze w białych strojach po inauguracyjnym triumfie nad Tecnocasą, nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie Sterling Outsourcing, Shell i ostatnio PRESCIENT’u. Dlatego też oba zespoły zaciekle walczyć będą o wywalczenie upragnionego przełamania, a remis jest możliwym rozwiązaniem.

NASZ TYP: X

IAG GBS – Tecnocasa

Cztery mecze, zero punktów – tak obecnie wygląda bilans Tecnocasy. Zawodnicy w biało-zielonych strojach nie potrafią znaleźć sposobu na zdobycie premierowych punktów i skrupulatnie odnotowują kolejne porażki. Niewiele lepiej radzi sobie IAG GBS. „Szarzy” pokonali co prawda Clico, jednak przegrane ze Sterling Outsourcing, Shell’em i ZasadaAuto.pl nie mogą budzić optymizmu. Mimo wszystko to bardziej doświadczona drużyna jest minimalnym faworytem, jednak patrząc na obecną dyspozycję wszystko wydarzyć się może!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie