Niezwykle wyrównane boje

Alexmann - Samsung 5:6 (II Liga A - 3. kolejka)

Minimalna wygrana Samsunga

Od pierwszego gwizdka widać było, że czeka nas ciekawe spotkanie. Strzelanie rozpoczęli goście w dziewiątej minucie meczu, lecz niedługo cieszyli się tą przewagą, gdyż zdeterminowani gospodarze szybko wyrównali wynik. Jednak jak wszyscy wiedzą historia lubi się powtarzać i tak było w tym przypadku - bramka gości i po dwóch minutach bramka gospodarzy, którą ponownie doprowadzili do remisu, utrzymanego już do końca pierwszej połowy. Drugą połowę zespół Alexmann zaczął dwiema bramkami, czym pobudził gości, którzy wzięli się w garść i wyrównali wynik. Do ostatniego gwizdka obie drużyny wymieniały się strzałami, lecz tylko trzy z nim wpadły do bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5.

Kraków AirPort Taxi - State Street 3:2 (I Liga A - 3. kolejka)

Emocjonująca końcówka

Pierwsza połowa spotkania Kraków AirPort Taxi ze State Street przeminęła na wyrównanej wymianie strzałów i pokazów umiejętności bramkarzy, którzy na tym spotkaniu nie mieli szans się nudzić. Pomimo tego pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Wraz z początkiem drugiej połowy rzuciła się w oczy zwiększona aktywność gospodarzy, którzy w trzeciej minucie strzelili pierwszą bramkę w tym meczu, zaledwie minutę poźniej idąc za ciosem prowadząc już dwoma bramkami. Po kilku nieudanych próbach strzałów, w jedenastej minucie taksówkarze strzelili swoją trzecią bramkę i gdy wydawać by się mogło, że dla gości nie ma już nadziei, Ci postanowili nam pokazać, że łatwo tego meczu nie oddadzą. W ostatnich minutach meczu za sprawą dwóch błyskawicznych bramek zespół State Street złapał kontakt, lecz na wyrównanie wyniku zabrakło zarówno czasu jak i sił.

KFC - Control Process Electric 8:6 (III LIiga C - 6. kolejka)

Festiwal strzelecki

Gra bez zmian nie przeszkodziła gościom dzisiejszego spotkania w strzeleniu jako pierwszym gola. Jednak zaledwie minutę później zespół KFC wyrównał wynik, aby parę minut poźniej wyjść na prowadzenie po pięknym golu Marcina Kowalczyka, który przechodząc prawie ¾ boiska celnie strzelił w bramkę. Na tym jednak nie skończył - parę minut później zwiększył przewagę strzelając kolejnego gola bez asysty. Pomimo tego goście nie poddając się złapali kontakt, po strzale z połowy boiska, którym zdecydowanie zaskoczyli bramkarza przeciwników. Mecz z minuty na minutę nabierał tempa, przez co widzieliśmy mnóstwo strzałów na bramkę, czy zaciętej walki o piłkę. Na uwagę zasługuje również Łukasz Wójcik, który oprócz strzelenia czterech bramek, doskonale interweniował wykopując lecącą piłkę bezpośrednio spod linii bramkowej. Pomimo wyrównanej walki, to zespół KFC dziś wygrał kończąc spotkanie wynikiem 8:6.

Alexmann - Samsung 5:6 (II Liga A III kolejka)

Kraków AirPort Taxi - State Street 3:2 (I liga A III kolejka)

KFC - Control Process Electric 8:6 (III LIGA C VI kolejka)