Dla kogo lider?

JSF Silikon – INTERIA.PL

Po obiecującym starcie spory kryzys dopadł JSF Silikon. Maciej Mączka i spółka w pięciu następnych meczach zdobyli zaledwie jedno „oczko” przeciwko MPO Kraków i znaleźli się nieoczekiwanie blisko strefy spadkowej. W niej zadomowiła się zaś INTERIA.PL. „Redaktorzy” po przełomowym zwycięstwie z Jurek Catering Serwis musieli uznać wyższość GALECO TEAM. Obecnie zespół Rafała Walerowskiego traci tylko trzy punkty do bezpiecznej lokaty, co sprawia, że musi skrupulatnie punktować!

NASZ TYP: X

QVC Poland – Jurek Catering Serwis

Kolejne mecz z gatunku tych o ligowe utrzymanie. Naprzeciw siebie stają bowiem dwaj beniaminkowie, którzy zgromadzili do tej pory po sześć punktów. Bardzo udanie poprzedni rok zakończył Jurek Catering Serwis, który pokonał JSF Silikon. Na wygraną od 3 grudnia czeka zaś QVC Poland. Wiele zależeć będzie od kadrowych absencji, jednak w naszym odczuciu to team Daniela Łukasika jest bliższy zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: X2

MPO Kraków – GALECO TEAM

Po inauguracyjnej porażce z kapitalnej strony prezentuję się MPO Kraków. „Niebiescy” w sześciu kolejnych bataliach zdobyli aż szesnaście punktów i świąteczną przerwę spędzili na najniższym stopniu podium. Zaledwie „oczko” traci do nich Galeco Team. Beniaminek wygrał cztery ostatnie boje i kontynuuje marsz w górę stawki. Bardzo trudno wskazać więc zdecydowanego faworyta, a remis to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

Jarwex – Business Elite

Hit ósmej kolejki! O pozycję lidera zagrają dwie mające do tej pory po osiemnaście punktów drużyny. Zarówno jedni jak i drudzy przegrali do tej pory zaledwie raz – Jarwex uległ MPO Kraków, Business Elite nie potrafiło przeciwstawić się Sparcie. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek najlepszych strzelców – Piotra Krawczyka i Stanislava Redzela. Emocji nie powinno zabraknąć do końcowego gwizdka, a pełen emocji i bramek ofensywny mecz to prawdopodobny scenariusz!

NASZ TYP: X

zooplus – Sparta

Dwa ciężkie mecze za walczącą o złoto Spartą. Doświadczony zespół najpierw pokonał 2:1 Business Elite, by potem ulec 4:10 Jarwex’owi. Tym samym Rafał Kędzior i spółka spadli z ligowego podium, jednak tracą zaledwie „oczko” do trzeciego MPO Kraków. Dziś przynajmniej „na papierze” zadanie o wiele łatwiejsze, bowiem rywalem legitymujący się zerowym dorobkiem i zamykający stawkę zooplus. Beniaminek przegrał wszystkie siedem spotkań, a bilans bramkowy 7:46 nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę