Dla kogo pierwsza wygrana?

CB Aluminium – INTERIA.PL

Ze zgoła odmiennymi problemami po czwartym tygodniu zmagań muszą mierzyć się oba zespoły. CB Aluminium po porażce z Jarwex’em spadło na najniższy stopień podium, INTERIA.PL zaś pomimo premierowego zwycięstwa nad Spartą pozostaje w strefie spadkowej. Mimo wszystko uważamy, że beniaminek jest zdecydowanym faworytem, a każdy inny rezultat jak pewny triumf teamu Zginiewa Marka będzie sporą niespodzianką.

NASZ TYP: 1

Klinika Vesuna – Colorex

Po awansie z III Ligi bardzo dobrze na drugoligowym froncie radzi sobie Klinika Vesuna. Trzy zwycięstwa i remis pozwoliły zawodnikom w czarnych strojach znaleźć się na wysokim drugim miejscu, tuż za uciekającym MPEC’em. Ze zmiennym szczęściem poczyna sobie do tej pory doświadczony Colorex. „Pomarańczowi” odnieśli dwie wygrane, jednak ostatnia zaskakująca porażka z Luxoft’em nie może budzić przed wtorkowym wieczorem zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

Jarwex – Luxoft

O sporą niespodziankę w czwartej serii gier pokusił się Luxoft. Spadkowicz z I Ligi pokonał Colorex, opuszczając tym samym strefę spadkową. Tempa nie zwalnia również Jarwex. „Seledynowi” w bardzo ważnym meczu triumfowali nad CB Aluminium „wskakując” tym samym na wysokie czwarte miejsce. Jeśli team Marcina Zająca opuści obiekt przy ulicy Ptaszyckiego z pełną zdobyczą, bardzo poważnie zbliży się do medalowych lokat.

NASZ TYP: 1

CMI – Revo Drink Team

Idealny mecz do wywalczenia premierowego zwycięstwa dla obu ekip. Do tej pory do swoich najlepszych czasów nie może nawiązać CMI. Gracze w biało-czerwonych strojach zdobyli zaledwie jeden punkt za remis z Luxoft’em. Martwić może szczególnie bilans bramkowy, a tylko pięć strzelonych goli sprawia, że team Kwilosza czeka zażarta walka o utrzymanie. Podobny los czeka Revo Drink Team. Mający spory problem kadrowy zespół przegrał wszystkie cztery spotkania i jeśli również we wtorkowy wieczór nie wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności pozostanie na ostatnim, dziesiątym miejscu.

NASZ TYP: X

MPEC – Sparta

Komplet czterech zwycięstw pozwolił MPEC’owi pozostać samodzielnym liderem II Ligi C. Ostatnie zwycięstwo 6:0 nad CMI wydaję się potwierdzać wysoką dyspozycję, co szczególnie martwić może Spartę. „Czerwoni” grają w przysłowiową kratkę, a ostatnia przegrana z INTERIĄ.PL sprawia, że w naszym odczuciu zawodnicy w fioletowych koszulkach odniosą swój piąty triumf, pewnie krocząc po tytuł najlepszej drużyny pierwszej rundy zmagań.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie