Do trzech razy sztuka?

ICEO – Sygnity

Udany powrót do ligowych rozgrywek zanotowało Sygnity. „Niebiescy” na inaugurację pokonali Miquido i ze sporymi apetytami przystępują do kolejnych batalii. Tym razem po drugiej stronie barykady staję doświadczone ICEO. Gracze w czerwonych koszulkach po sporym inauguracyjnym falstarcie, gdy ulegli Armatis-lc Polska wyciągnęli właściwe wnioski i w pokonanym polu pozostawili ostatnio Miquido. Spodziewamy się więc ciekawego widowiska, w którym bardzo trudno wskazać nam zdecydowanego faworyta.

NASZ TYP: X

Klinika Vesuna – Armatis-lc Polska

Kapitalnie swoją przygodę z rozgrywkami rozpoczęło Armatis-lc Polska. Gracze w białych koszulkach pewnie pokonali ICEO i Jurek Catering Serwis i dzięki temu prowadzą w klasyfikacji III Ligi F. Dziś czeka ich jednak pierwszy poważny egzamin, bowiem rywalem doświadczona Klinika Vesuna. „Czarni” w premierowym boju rozbili HYDROSOLAR i dziś nie zamierzają zwalniać tempa. Doświadczenie przemawia za drużyną Rafała Kozieła, jednak nie można odmówić zimowemu debiutantowi chęci do sprawienie sensacji.

NASZ TYP: 1X

Jurek Catering Serwis – Miquido

Po inauguracyjnej wygranej nad HYDROSOLAR gorsze spotkanie przydarzyło się Jurek Catering Serwis. Ekipa ta w drugiej kolejce uległa minimalnie Armatis lc-Polska i z pewnością dziś spróbuję powrócić na zwycięską ścieżkę. Nie będzie to proste, gdyż o inauguracyjnych punktach marzy Miquido. Zawodnicy w czarnych strojach opuszczali do tej pory boisko pokonani po starciach z ICEO i Sygnity. Zaledwie dwa strzelone gole i nie najlepsza dyspozycja w defensywie sprawia, że to w „Czerwono-Białych” upatrujemy faworyta do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę