Doścignąć FORMAT

TESCO – CCZ Mateo

Porażka z Limbudem sprawiła, że CCZ Mateo musi się skupić na obronie miejsca na najniższym stopniu podium. O zgoła inne cele walczy TESCO. Team Łukasza Czeluśniaka przegrał z Coca-Colą i AquaSoil, zadomawiając się tym samym na siódmym miejscu. Spora strata do szóstego FORMATU sprawia, że „Biało-Niebiescy” nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: X2

Coca-Cola – MSHG

Wygrane nad TESCO i FORMATEM pozwoliły Coca-Coli zachować szansę na utrzymanie na drugim szczeblu rozgrywkowym. Nie będzie to jednak proste, bowiem team Mariusza Kuczaja do szóstego FORMATU traci aż siedem punktów. W najlepszy możliwy sposób na porażkę z AquaSoil zareagowało MSHG. Beniaminek nie dał większych szans ANTRANS BIS i JR Holding, co przy jednoczesnej porażce CCZ Mateo sprawia, że „Granatowi” są już bardzo blisko upragnionej Extraklasy.

NASZ TYP: X2

ANTRANS BIS – JR Holding

Pomimo zaledwie jednego punktu wywalczonego w czterech meczach w dość komfortowej sytuacji znajduję się JR Holding. „Seledynowi” mają aż siedem „oczek” przewagi nad strefą spadkową i są bardzo blisko zapewnienia sobie utrzymania. O tym marzy również ANTRANS BIS. Team Łukasza Zawalonki po dwóch przegranych pokonał Rigor Mortis, lecz jeśli chce awansować na szóste miejsce musi zgarnąć dziś pełną pulę.

NASZ TYP: X

Limbud – FORMAT

W zgoła odmiennych humorach do spotkania tego przystępują oba zespoły. Po kapitalnym starcie spory kryzys dopadł FORMAT. Beniaminek przegrał pięć kolejnych spotkań i stracił definitywnie szansę na walkę o medalowe lokaty. Na czele stawki pozostaje Limbud. Ekipa Krzysztofa Nieckarza w czterech meczach zdobyła aż dwanaście punktów i również dziś powinna pójść za ciosem, powiększając serię!

NASZ TYP: 1

AquaSoil – Rigor Mortis

Zaledwie „oczko” wywalczone w czterech meczach sprawiło, że Rigor Mortis w pełni zasłużenie zamyka stawkę I Ligi A i ma już tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Aby tego dokonać, musi zdobyć komplet dwunastu punktów i wyczekiwać korzystnych rezultatów rywali. Nie będzie to proste, gdyż przeciwnikiem czwarte AquaSoil. Zespół Piotra Chamerlińskiego legitymuje się wyborną serią pięciu zwycięstw. Wszystko to sprawia, że faworyt w parze tej może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę