Doświadczenie zaowocuje?

4F – Epam

Z pewnością nie tak nowy sezon wyobrażało sobie 4F. Po zdobyciu medali zimą „Błękitni” z kretesem przegrali dwa mecze, strzelając przy tym zaledwie dwa gole. W dobrych humorach do czwartej kolejki przystępuje Epam. Beniaminek po remisie z Dragonem, dorzucił pełną pulę triumfując nad Ulmą. Jeśli team Elisawetskiego znów imponować będzie swoją skutecznością, powinien wygrać tą batalię i tym samym na dobre zadomowić się w ścisłej czołówce klasyfikacji.

NASZ TYP: 2

Ulma – Nokia

Powrotu do I Ligi do udanych nie może zaliczyć Ulma. Team Łukasza Zatonia przegrał do tej pory oba spotkania i spróbuje tym razem pokusić się o premierowe punkty. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem po drugiej stronie barykady staję rozbita przez Tomasza 20 Resto Bar Nokia. „Granatowi” są ekipą doświadczoną na drugim szczeblu rozgrywkowym, jednak mającą spory problem ze stabilizacją. Zbliżony potencjał obu drużyn sprawia, że rezultat powinien oscylować w granicach remisu.

NASZ TYP: X

MPO Kraków – Alexmann

Po remisie z TechnipFMC wysoką przegraną odnotowało doświadczone MPO Kraków. Teraz „Niebiescy” sprawdzą formę Alexmanna. Spadkowicz z Extraklasy gra do tej pory w przysłowiową „kratkę”, czego efektem jest triumf nad 4F i porażka z Treko-Laser. Mimo wszystko w naszym odczuciu to team w czarnych strojach jest minimalnym faworytem, jednak spodziewamy się emocjonujących zmagań.

NASZ TYP: X2

Dragon – Treko-Laser

Cztery punkty wywalczone w dwóch meczach sprawiają, że Dragon start letnich zmagań może zaliczyć do udanych. Po inauguracyjnej porażce z Nokią, o tym, że w piłkę grać potrafi przypomniał Treko-Laser. Beniaminek po kapitalnym meczu pokonał bowiem Alexmann. Jeśli „Bordowi” utrzymają dobrą dyspozycję powinni walecznie przeciwstawić się drużynie Macieja Marony.

NASZ TYP: X

Tomasza 20 Resto Bar – TechnipFMC

Ciekawie zapowiadające się starcie czwartej serii gier! Z kompletem sześciu punktów na czele stawki znajduję się Tomasza 20 Resto Bar. Beniaminek wygrał oba spotkania, z imponującym bilansem 12:1. Czy zatrzyma go doświadczone TechnipFMC? Team Dawida Rybczyńskiego po inauguracyjnym remisie z MPO Kraków nie dał większych szans 4F. Bardzo trudno wskazać w parze tej zdecydowanego faworyta, a ewentualny remis wydaję się być prawdopodobnym scenariuszem.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę