Doświadczenie zaprocentuje?

II LIGA B:

Prisjakt – FedEx

Bardzo dobrze 2020 rok zakończyły obie drużyny. Po serii gorszych występów przełamanie przeciwko Grupie Heban wywalczył Prisjakt. Na dobre rozpędził się też FedEx. „Biało-Fioletowi” po remisie poszli za ciosem i po pełnym emocji spotkaniu pokonali minimalnie firmę Fluvius (4:3). Kto dziś potrzyma dobrą passę? Emocje do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

Grupa Heban – PKO Bank Polski

Po świetnym starcie piłkarska zadyszka „złapała” Grupa Heban. Zawodnicy w białych koszulkach w trzech bojach zdobyli zaledwie „oczko” i chociaż pozostają wciąż na podium, to nie mogą pozwolić sobie na kolejny, nawet najmniejszy błąd. Nie będzie to łatwe, gdyż po drugiej stronie barykady staję doświadczy PKO Bank Polski. „Bankowcy” zdecydowanie ulegli ORLEN OIL (2:6). Team Jacka Dziduszki miał sporo czasu na wyciągnięcie piłkarskich wniosków. Czy 2021 rok rozpocznie od zgarnięcia pełnej puli?

NASZ TYP: X2

Fluvius – BWI Group

W zgoła odmiennych humorach po przerwie wracają dwa doświadczone zespoły. Z trzema kolejnymi zwycięstwami i dziewięcioma punktami na pozycji wicelidera zadomowiło się BWI Group. Miejsce w strefie spadkowej zajmuję Fluvius. Marcin Miarka i spółka wygrali do tej pory zaledwie raz, a porażki z firmą FedEx i ORLEN OIL nie mogą budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: X2

ORLEN OIL – Jacobs

Kapitalnie w tym sezonie spisuję się ORLEN OIL. Zawodnicy w czarnych strojach wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania i zgłaszają poważny akces do walki o I Ligę. Po sporej przerwie na piłkarskie boiska powraca zaś Jacobs. „Granatowi” muszą odrabiać dotychczasowe zaległości, a dobry początek wydaję się być niesłychanie trudny!

NASZ TYP: 1

--------------

III LIGA A:

Makro – Angel Poland Group

Bardzo dobrze w swoim debiutanckim sezonie radzi sobie Angel Poland Group. Zawodnicy w granatowych strojach nie zaznali jeszcze smaku porażki, zdobywając aż 11 punktów. Na drugim biegunie tabeli znajduję się Makro. Zaledwie cztery „oczka” sprawiają, że „Niebiescy” zmuszeni są walczyć o niwelowanie dotychczasowych strat. Wydaję się jednak, że faworyt w sytuacji tej może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

F.C. Pro Secco – ZasadaAuto.pl

Starcie sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Po dobrym starcie porażkę z EC Engineering i podział punktów z Angel Poland Group zanotowało F.C. Pro Secco. Teraz ekipa w żółto-zielonych strojach sprawdzi formę ligowego wyjadacza. ZasadaAuto.pl nie dała większych szans Makro (7:0) i HedgeServ (5:3). Czy z równie dobrej strony zaprezentuję się dziś?

NASZ TYP: X

Kimberly-Clark – Schenker

Remis z Makro przywrócił nadzieję na dobry sezon w wykonaniu Kimberly-Clark. „Niebiescy” z czterema punktami zajmują dopiero szóste miejsce, lecz dzisiejszy ewentualny triumf przybliży ich do górnej połowy klasyfikacji. O medalach marzy wciąż firma Schenker. Debiutant podzielił się zdobyczą z EC Engineering i dziś zrobi wszystko, by udowodnić swoją wyborną dyspozycję.

NASZ TYP: X2

EC Engineering – HedgeServ

Na pierwsze punkty czeka wciąż HedgeServ. Doświadczona drużyna Kamila Kotyli nie może nawiązać do wyników z poprzednich sezonów. O przełamanie nie będzie łatwo, gdyż rywalem EC Engineering. Grzegorz Pawlik i spółka w czterech potyczkach zdobyli dziesięć „oczek” i ruszyli w zaciekły pościg za Angel Poland Group. Jeśli faworyt marzy o złotych medalach takie mecze jak ten wygrywać po prostu musi.

NASZ TYP: 1

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie