Doświadczone zespoły grają o pełną pulę!

Accenture – ZdrowePudełkowe.pl

W wybornej formie znajduję się ZdrowePudełkowe.pl. Beniaminek wygrał cztery ostatnie spotkania i zajmuje wysokie trzecie miejsce, tuż za DIAMOND i Codewise. W środku stawki zaaklimatyzowało się Accenture. Doświadczona ekipa gra jednak w przysłowiową kratkę i po dwóch zwycięstwach uległa ostatnio Sterling Outsourcing. Uważamy, że to wyżej notowany team w parze tej zgarnie pełną pulę, potwierdzając, że interesują go tylko medale!

NASZ TYP: 2

Sterling Outsourcing – HSBC

W zgoła odmiennych humorach do meczu tego przystępują obie drużyny. Sterling Outsourcing po trzech porażkach pokonał Accenture, dzięki czemu opuścił strefę spadkową, HSBC zaś przegrało dwie poprzednie potyczki i jest dopiero siódme. Oba teamy zgromadziły solidarnie po sześć punktów i tylko zgarnięcie pełnej puli pozwoli dziś odskoczyć od dolnych rejonów klasyfikacji II Ligi D.

NASZ TYP: X

Capita – ZasadaAuto.pl

Olbrzymi ścisk w klasyfikacji spowodował, że wygrane nad Nidec i HSBC pozwoliły Capicie nie tylko opuścić strefę spadkową, ale i awansować na wysokie czwarte miejsce. Szczególnie pochwalić należy defensywę „Biało-Niebieskich”, czego potwierdzeniem jest imponujący bilans bramkowy tych bojów – 10:1. Widmo degradacji zajrzało w oczy ZasadzieAuto.pl. Beniaminek przegrał trzy ostatnie mecze i wylądował na odległym ósmym miejscu. O jego poprawę dziś w naszym odczuciu będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

DIAMOND – APLA

Po wygranej nad Sterling Outsourcing aż pięć porażek poniosła doświadczona APLA. Team Marcina Porady spadł tym samym na ostatnie, dziesiąte miejsce, które opuścić będzie niesłychanie trudno. Rywalem bowiem walczący o złoto DIAMOND. „Pomarańczowi” rzutem na taśmę pokonali ostatnio Nidec. Prezentują jednak dużo większy boiskowy potencjał, co z kadrowymi możliwościami i sytuacją w tabeli sprawia, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Codewise – Nidec

Komplet osiemnastu punktów pozwolił Codewise zając pozycję lidera II Ligi D. Team Andrzeja Kozubowskiego imponuje w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła, co przekładać się musi na kapitalne rezultaty. Bolesny powrót na trzeci szczebel rozgrywkowy odnotowuje Nidec. „Zieloni” przegrali trzy poprzednie boje i na dobre zadomowili się w strefie spadkowej. Jeśli team Jakuba Plucińskiego nie zacznie natychmiast wygrywać, może szybko powrócić do III Ligi.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie