Egzamin JR Holding

CB Aluminium – FORMAT

Po porażce z Ortotop Centrum Medycznym na właściwe tory pewnie powróciło CB Aluminium. Trzy kolejne triumfy potwierdziły, że mistrzowski tytuł wpadł w ręce „Błękitnych” w pełni zasłużenie. O zgoła inne cele walczy FOMAT. Dariusz Jania i spółka pokonali w poprzedni poniedziałek 4F, oddalając się tym samym na dobre od strefy spadkowej. Wydaję się więc, że to faworyt opuści obiekt przy ulicy Dekerta bogatszy o trzy „oczka”.

NASZ TYP: 1

SSC Internazionale – 4F

Pięć kolejnych porażek spowodowało, że SSC Internazionale na dobre straciło szansę na utrzymanie na drugim szczeblu rozgrywkowym. O nie zaciekle walczy 4F. Tomasz Wątor i spółka po wygranych nad firmami Jarwex i Ortotop Centrum Medyczne musieli uznać wyższość FORMATU. Wynik z szóstej kolejki (3:2 dla 4F) daję jednak nadzieję, ze wyżej notowana ekipa udowodni, że zeszłotygodniowe potknięcie było tylko wypadkiem przy pracy.

NASZ TYP: 2

MooMoo Restaurants – Jarwex

Ze zmiennym szczęściem w ostatnich tygodniach radzi sobie Jarwex. Beniaminek ma ogromny problem z ustabilizowaniem formy, przeplatając dobre występy zdecydowanymi porażkami. „Seledynowi” pozostają co prawda na drugim miejscu, jednak by je obronić, muszą wygrywać. Strefę spadkową chce zaś opuścić MooMoo Restaurants. Ekipa Piotra Chamerlińskiego przegrała trzy kolejne batalię i jeśli marzy o pozostaniu na drugim szczeblu rozgrywkowym musi pokusić się o sprawienie sporej niespodzianki.

NASZ TYP: X2

Ortotop Centrum Medyczne – JR Holding

Mecz ostatniej szansy dla JR Holding. „Seledynowi” zajmują czwarte miejsce w tabeli i do swojego bezpośredniego przeciwka tracą zaledwie cztery „oczka”. Jakub Skucha i spółka pokonali w ostatnich tygodniach MooMoo Restaurants i SSC Internazionale. „Medycy” po zaskakującej porażce z 4F nie dali większych szans w poprzedni poniedziałek MooMoo Restaurants. Ogromny ciężar gatunkowy tej potyczki, jak i wynik szóstej kolejki (3:2 dla JR) może gwarantować spore emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie