Emocjonujący poniedziałek

YesSport – Gravier

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie piątej kolejki! Naprzeciw siebie stają bowiem dwie drużyny, które prowadzą w ligowej klasyfikacji. Pozycję lidera okupuję Gravier. „Złoci” do trzech triumfów „dorzucili” remis z Grupą Heban, potwierdzając tym samym swoją wysoką dyspozycję. Porażkę 2:6 z Rigor Mortis poniósł zaś YesSport. Letni debiutant pokonał jednak w poprzedni poniedziałek 3:1 BanFood i udowodnił, że interesuję go walka o najwyższe cele. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

BanFood – DRABEST

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie BanFood. Doświadczona ekipa zgromadziła do tej pory cztery punkty, a ostatnia przegrana 1:3 z YesSport spowodować musiała zadomowienie się na odległym, szóstym miejscu. Okazja do przełamania wyborna, gdyż po drugiej stronie barykady staję siódmy DRABEST. Letni debiutant co prawda wciąż czeka na premierową zdobycz, jednak dziś do składu powraca pauzujący ostatnio Jonasz Drewnicki. Czy jego strzelecka forma pozwoli powiększyć dorobek?

NASZ TYP: 1X

REN-BET – Rigor Mortis

W zgoła odmiennych humorach do batalii tej przystępują dwa doświadczone zespoły. Na pierwsze punkty czeka wciąż REN-BET. Drużyna Rafała Woźniaka przegrała wszystkie cztery spotkania i z bilansem 2:32 zamyka klasyfikację. Po dwóch remisach z dobrej strony pokazał się Rigor Mortis. Spadkowicz z II Ligi nie dał większych szans zarówno YesSport jak i DRABEST, „wskakując” tym samym na najniższy stopień podium. W sytuacji tej, faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

TRADEBOX.PL – Grupa Heban

Potyczka sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Bardzo dobry start odnotowuje Grupa Heban. Letni debiutant w poprzedni poniedziałek urządził sobie prawdziwy strzelecki festiwal, pokonując 11:1 doświadczony REN-BET. W ostatniej akcji remis z Gravier stracił zaś TRADEBOX.PL. Spadkowicz z II Ligi ma problem z ustabilizowaniem formy i jeśli nie poprawi swojej skuteczności, może maksymalnie skomplikować sobie kwestię powrotu na trzeci szczebel rozgrywkowy. Spodziewamy się ciekawego widowiska, typując remis!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie