FedEx po trzeci triumf

Clico – Tecnocasa

Na premierowe punkty czeka wciąż Clico. Doświadczona drużyna przegrała oba spotkania i zamyka klasyfikację III Ligi D. Powodów do radości po poprzedniej środzie nie ma Tecnocasa. Team Tomasza Wójciaka zdecydowanie uległ Prisjaktowi, nie strzelając przy tym nawet gola. Mimo wszystko „Biało-Zieloni” wydają się być minimalnym faworytem, jednak boiskowe doświadczenie ekipy Michała Filiciaka może poprowadzić do upragnionego przełamania.

NASZ TYP: X2

IBM SWG – Prisjakt

Bezcenne punkty w poprzednią środę wywalczyło IBM SWG. „Niebiescy” po pechowej porażce z PKO Bankiem Polskim zatrzymali Consultronix i udowodnili tym samym, że dla każdego będą rywalem wymagającym. Tym razem po drugiej stronie barykady staję Prisjakt. Ekipa Pawła Mroczki pewnie pokonała Tecnocasę i dziś zrobi wszystko, by podtrzymać dobrą serię.

NASZ TYP: X2

FedEx – Consultronix

Jak burza przez nowy sezon mknie FedEx. Doświadczona drużyna wygrała oba spotkania i na dobre zadomowiła się w ścisłej czołówce. Niespodziewaną porażkę z IBM SWG poniósł zaś Consultronix. Jeśli drużyna Piotra Barańskiego marzy o skutecznej walce o medale, nie może pozwolić sobie na następny błąd. O zwycięstwo będzie niesłychanie trudno, jednak remis to możliwy scenariusz!

NASZ TYP: 1X

TTEC – LED Labs

Po lekko mówiąc nie najlepszym letnim sezonie jak burza przez rozgrywki mknie TTEC. Drużyna Enesa Epekinciego pokonała zarówno TDEC jak i Clico i w pełni zasłużenie zameldowała się na czele stawki. Środkowe rejony okupuje LED Labs. „Biało-Niebiescy” powetowali sobie inauguracyjną przegraną z Tecnocasą, pokonując minimalnie Clico. Mimo wszystko uważamy, że o powiększenie dorobku dzisiejszego wieczoru będzie niesłychanie trudno!

NASZ TYP: 1X

TDEC – PKO Bank Polski

Na przełamanie czeka wciąż TDEC. Drużyna Jerzego Kozioła przegrała oba spotkania i z bilansem bramkowym 4:11 wyprzedza w ligowej stawce tylko Clico. Dużo lepiej radzi sobie PKO Bank Polski. Jacek Dziduszko i spółka po triumfie nad IBM SWG, ulegli faworyzowanemu FedEx. Mimo wszystko to „Bankowcy” mają w swoich szeregach wszystkie argumenty, by opuścić dziś balon przy ulicy Dekerta z pełną zdobyczą!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę