Fluvius znów namiesza?

Miquido – Welcome Aiport Services

Ostatni zaskakujący remis z Sii okazał się kłopotliwy dla Welcome Aiport Services, które straciło pozycję lidera kosztem Rafisu. Dziś zawodnicy w białych koszulkach spróbują udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy, pokonując niżej notowane Miquido. „Czarni” wygrali co prawda walkowerem z PRESCIENT, jednak wcześniej ulegli ORLEN OIL. Dziś nie mogą być traktowani w roli faworyta, lecz jeśli wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności mogą osiągnąć rezultat lepszy niż z drugiej serii gier (8:1).

NASZ TYP: 2

BWI Group – Abanana Advertising

Zaledwie dwa punkty w trzech ostatnich meczach, w tym porażka z Rafisem spowodowała, że BWI Group spadło na najniższy stopień podium. Na wygraną od 18 czerwca czeka natomiast Abanana Advertising. „Żółci” okupują dopiero dziewiąte miejsce w tabeli, które patrząc na boiskowy potencjał poprawić dziś będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Rafis – Fluvius

Jak burza przez swoje debiutanckie rozgrywki mknie Rafis. Sześć kolejnych zwycięstw, z imponującym bilansem 33:6 pozwoliło awansować na czoło klasyfikacji III Ligi B. Powody do radości ma również Fluvius. „Błękitni” pokonali ORLEN OIL i Sii, co pozwoliło im awansować na ósme miejsce w tabeli. Mimo lepszej dyspozycji team Marcina Miarki „na papierze” wydaję się być zdecydowanie słabszy, co podobnie jak w drugiej kolejce (12:1) powinno znaleźć odniesienie w końcowym wyniku.

NASZ TYP: 1

PRESCIENT – ORLEN OIL

Po zeszłotygodniowej absencji do walki wraca PRESCIENT. Team Dominika Paula po triumfie nad Fluvius i remisie z BWI Group spróbuje przeciwstawić się doświadczonemu ORLEN OIL. Sebastian Gruszczyński i spółka znajdują się tuż za podium, czego powodem jest zaskakująca przegrana z Fluvius. Mimo wszystko, to „Czerwoni” są faworytem do zainkasowania pełnej puli i pozostania w ścisłej czołówce.

NASZ TYP: X2

Shell – Sii

Z bardzo dobrej strony w poprzedni wtorek pokazały się obie doświadczone drużyny. Shell pokonał 2:1 Abanana Advertising, przerywając serię dwóch porażek i pozostając na wysokim piątym miejscu, Sii zaś zremisowało z liderującym Welcome Aiport Services. Pomimo tego „Błękitni” wciąż czekają na premierowe zwycięstwo, a naszym zdaniem będzie o nie dziś niesłychanie trudno. Typujemy remis, spodziewając się powtórki z drugiej kolejki.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie