Formalność?

IG – Consultronix

Dwa remisy z SC – IT Consulting i TeleTech zabrały IG definitywnie szanse na medalowe lokaty. Dziś nie można pozwolić sobie już na najmniejszy błąd, bowiem apetyty na czwarte miejsce ma goniący TDEC. „Oczko” niżej sklasyfikowany jest Consultronix. „Pomarańczowi” pokonali TeleTech i Clico, czym udowodnili, że stać ich na skuteczne zakończenie letnich zmagań!

NASZ TYP: 1X

TDEC – SC – IT Consulting

W komfortowej sytuacji znajduję się SC – IT Consulting. Jeśli zawodnicy w czarnych strojach pokonają TDEC, bez względu na wynik Axel Springer II zdobędą srebrny medal. O swoje gra również TDEC. Jerzy Kozioł i spółka z jednej strony mogą minąć czwarte IG, z drugiej zaś muszą skupić się na odpieraniu ataków zaciekle goniącego Consultronix. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Axel Springer II – TeleTech

Sporą niespodziankę w premierowej rundzie sprawił TeleTech, który zatrzymał Axel Springer II i tym samym dał prowadzenie w stawce SC – IT Consulting. Czy i tym razem do maksimum utrudni on walkę o założone cele „Redaktorom”? Zespół Łukasza Radzimowskiego jest już pewny brązowych medali, jednak z pewnością wyczekiwać będzie wymarzonego rozstrzygnięcia wywalczonego przez team Jerzego Kozioła.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę