Formalność?

Sabre – PRESCIENT

Hit czternastej kolejki! Pewne medalowych zdobyczy jest już Sabre. „Biało-Czerwoni” zajmują wysokie drugie miejsce, lecz za sprawą dzisiejszych wyników mogą zarówno znaleźć się na pierwszej lokacie, jak i spaść na trzecią. Takiego komfortu nie ma PRESCIENT. Aby team Dominika Paula zapewnił sobie miejsce na podium musi zdobyć przynajmniej jedno „oczko”. Premierowa potyczka zakończyła się skromnym zwycięstwem „Zielonych”. Emocje aż do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

iCar II – Kimberly-Clark

Po remisie z Sabre i wygranych z TTEC i ZasadąAuto.pl w komfortowym położeniu znajduję się iCar II. „Taksówkarze” nie dość, że mają dwa punkty przewagi nad swoim najgroźniejszym przeciwnikiem, to jeszcze mierzą się z zamykającym stawkę Kimberly-Clark. „Niebiescy” zwyciężyli do tej pory zaledwie raz i niewiele wskazuję na to, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś. Wydaję się więc, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

ZasadaAuto.pl – TTEC

Bezpośredni bój, którego stawką będzie piąte miejsce na koniec letniego sezonu. Premierowa batalia zakończyła się triumfem firmy TTEC (4:2). Team Enesa Epekinciego przegrał dwie ostatnie potyczki, jednak ze ścisłą czołówką. Tak samo porażki z PRESCIENT i iCar II ujmy ZasadzieAuto.pl ujmy przynosić nie mogą. Bardzo trudno w takiej sytuacji wskazać zdecydowanego faworyta, a podział to punktów to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

SpyroSoft – KOBY

W bardzo trudnym boiskowym położeniu znajduję się KOBY. Team Dariusza Kobylańskiego nie dość, że musi pokonać zajmujący odległe siódme miejsce SpyroSoft, to jeszcze liczyć na porażkę firmy PRESCIENT. Tylko taki zestaw zapewni powracającej do rozgrywek ekipie brązowe medale. Nie będzie to proste, gdyż „Fioletowi” po wygranej nad Kimberly-Clark postawili bardzo trudne warunki ekipie Dominika Paula. Mimo wszystko powtórka wyniku z siódmej kolejki (6:3 dla KOBY) to prawdopodobny scenariusz.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie