Grzesiak zatrzyma byłych kolegów?

4F – Dragon

Ważne spotkanie dla walki o utrzymanie na drugim szczeblu rozgrywkowym. Obecnie oba zespoły zgromadziły po cztery punkty i aby opuścić strefę spadkową, muszą powalczyć o zgarnięcie pełnej puli. W sukcesie tym Dragonowi ma pomóc były zawodnik 4F – Grzegorz Grzesiak, który dołączył do kadry „Smoków” przed czwartkowym bojem. Jeśli zaprezentuję się tak jak w poprzednich sezonach, team Bartłomieja Marony powinien sięgnąć po pełną pulę!

NASZ TYP: X2

Treko-Laser – TechnipFMC

Po inauguracyjnej porażce z Nokią cztery triumfy odniósł Treko-Laser. Dzięki temu beniaminek jest na wysokim drugim miejscu, tuż za prowadzącym Tomasza 20 Resto Bar. Czy dziś „Bordowych” zatrzyma doświadczone TechnipFMC? Team Dawida Rybczyńskiego gra w przysłowiową kratkę, czego efektem jest lokata w środku stawki. Martwić może skuteczność, a ostatnia porażka bez strzelonej bramki z Epamem sprawia, że to Treko-Laser w naszym odczuciu dopiszę do swojego konta trzy punkty!

NASZ TYP: 1

Ulma – MPO Kraków

Po trzech porażkach na inaugurację spory progres notuje Ulma. Beniaminek podzielił się punktami z 4F, a potem pokonał Alexmann, dzięki czemu przybliżył się do awansu na szóste miejsce. Szansa na to spora, gdyż po drugiej stronie barykady mające tyle samo punktów MPO Kraków. Zespół Adama Pawłowskiego dopadł jednak mały kryzys, czego efektem są porażki z Nokią i Treko-Laser. Jeśli nie wysnują oni szybkich wniosków, Zatoń i spółka mogą podtrzymać wyborną passę i znów powiększyć swój dorobek!

NASZ TYP: 1X

Nokia – Alexmann

Ogromnym pozytywnym zaskoczeniem pierwszej części sezonu jest z pewnością Nokia. „Granatowi” przegrali do tej pory zaledwie raz, a siedem punktów zdobyte w trzech ostatnich bojach pozwoliło im wskoczyć na najniższy stopień podium. Z innymi problemami radzić musi sobie Alexmann. Były Extraklasowicz zamyka stawkę, z zaledwie trzema „oczkami” za inauguracyjny triumf nad 4F. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Tomasza 20 Resto Bar – Epam

Jak burza przez II Ligowe boiska mknie Tomasza 20 Resto Bar. Beniaminek wygrał wszystkie cztery spotkania, z imponującym bilansem bramkowym 25:5. Czy tak kapitalnie spisującego się rywala zatrzyma Epam? Beniaminek pokonał co prawda ostatnio doświadczone TechnipFMC nie tracąc przy tym nawet gola, jednak o podtrzymanie dobrej passy będzie w czwartkowy wieczór niesłychanie trudno!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie