Hit na remis?

HCL Poland – DIAMOND

Bezlitośnie słabość zamykającego stawkę Light wypunktował w poprzedni czwartek HCL Poland. Lider wygrał aż 9:0 i w dobrych humorach podchodzi do potyczki, która może zdecydować o mistrzowskim tytule. Rywalem bowiem wicelider – DIAMOND. Łukasz Bator i spółka triumfowali w trzech poprzednich bataliach, tracąc przy tym zaledwie cztery gole. Spodziewamy się ciekawych zmagań, a powtórka wyniku z trzeciej kolejki (1:1) to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

TechnipFMC – Chemobudowa Kraków

Pomimo czterech kolejnych porażek wciąż nad strefą spadkową znajduję się Chemobudowa Kraków. Niewielka przewaga nad Columbus Energy i Light sprawia jednak, że „Niebiescy” muszą skrupulatnie punktować. O zgoła inne cele walczy TechnipFMC. Zespół Dawida Rybczyńskiego pokonał faworyzowane Estate Dealer i zawsze groźne Columbus Energy, co pozwoliło awansować mu na trzecie miejsce w klasyfikacji. W sytuacji tej … faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

IP GBSC – Columbus Energy

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie w tym sezonie IP GBSC. „Seledynowi” pokonali jednak w poprzedni czwartek wyżej notowane Estate Dealer, zachowując tym samym szansę na medale. W strefie spadkowej zadomowiło się Columbus Energy. Zawodnicy w pomarańczowych strojach przegrali siedem kolejnych spotkań. Wszystko to w połączeniu z wynikiem z pierwszej rundy (4:2 dla Piotra Mitki i spółki) sprawia, że to IP GBSC powinno dopisać do swojego konta pełną pulę.

NASZ TYP: 1

Light – Estate Dealer

Do trzech razy sztuka? – to pytanie wydają sobie zadawać gracze Estate Dealer. Beniaminek po porażkach z TechnipFMC (2:6) i IP GBSC (5:7) spadł z ligowego podium i nie może pozwolić już sobie na najmniejszy błąd. Okazja do przełamania wyborna, gdyż po drugiej stronie barykady staję zamykający tabelę Light. Zawodnicy w czarnych strojach przegrali zarówno z TechnipFMC jak i HCL Poland, nie strzelając przy tym nawet gola. Wszystko to sprawia, że każde wyszarpane „oczko” przez team Dawida Augustyna należy dziś rozpatrywać w kategoriach olbrzymiej sensacji.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie