Hit na zakończenie

MOOMOO – FREE NOW

Na pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie czeka wciąż MOOMOO. Drużyna Piotra Chamerlińskiego po porażce z MPEC podzieliła się zdobyczą ze Sław-Montem. Dziś formę „Biało-Czerwonych” sprawdzi FREE NOW. Beniaminek po pewnym triumfie nad Dedax, nie potrafi zatrzymać CB Aluminium. Oba teamy stać na skuteczną walkę o pełną pulę, co zapowiada emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

TESCO – MPEC

Ze zmiennym szczęściem radzą sobie do tej pory oba zespoły. Po inauguracyjnej porażce ze Sław-Montem o pełną pulę z FREE NOW pokusiło się TESCO, MPEC zaś do triumfu z MOOMOO „dorzucił” zerowy dorobek z iCar. Nadzieją ekipy Łukasza Czeluśniaka wydaję się być powracający po kontuzji Mateusz Ziółko. Jeśli zacznie trafiać do siatki tak jak jego partner z ofensywnej formacji – Michał Mądry, TESCO może odnotować kolejny awans w ligowej klasyfikacji.

NASZ TYP: 1X

Dedax – Sław-Mont

Na premierowe punkty na drugim szczeblu rozgrywkowym czeka wciąż Dedax. Beniaminek przegrał oba spotkania i w pełni zasłużenie zamyka stawkę I Ligi A. O poprawę miejsca będzie niesłychanie trudno, gdyż po drugiej stronie barykady staję Sław-Mont. Drużyna Sławomira Barasza zdobyła do tej pory „cztery” oczka i znajduję się na czele goniącego FORMAT peletonu. Uważamy, że to „Seledynowi” są faworytami do zgarnięcia pełnej puli, jednak Dariusz Dębosz i spółka zrobią wszystko, by utrudnić tą sztukę do maksimum.

NASZ TYP: X2

JR Holding – iCar

Przysłowiowej „kropki nad i” w swoich meczach nie może postawić wciąż doświadczone JR Holding. „Seledynowi” najpierw pechowo zremisowali z CB Aluminium, a potem minimalnie ulegli FORMATOWI. Czy dziś pokuszą się o pierwsze zwycięstwo? Nie będzie to proste, gdyż iCar udowodnił już w poprzedni poniedziałek, że w piłkę grać potrafi. „Taksówkarze” pewnie pokonali MPEC, imponując szczególnie w defensywie. Jeśli znów pokażą się z dobrej strony, mogą powiększyć swój dorobek!

NASZ TYP: X2

CB Aluminium – FORMAT

Hit czwartej serii gier! Zagrają bowiem ze sobą dwie niepokonane do tej pory drużyny. W minimalnie lepszych humorach do batalii przystępuje FORMAT, który jako jedyny zgromadził komplet sześciu punktów. Dwa mniej zgromadziło CB Aluminium. Beniaminek po inauguracyjnym remisie z JR Holding minimalnie pokonał Dedax. Mamy nadzieję że szlagier I Ligi A nie zawiedzie i elektryzować będzie nas aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę