IBM SWG zdobywa pierwsze punkty..

Rigor - Shell 2:3

Walka do końca

Znajdujący się na drugim miejscu w tabeli zespół Shell podejmował Rigor Mortis, który zajmuje 8 miejsce. Od samego początku był to bardzo wyrównany mecz, czego wynikiem był remis do przerwy 1:1.W drugiej połowie pierwszy prowadzenie objęloi gospodarze, jednak goście zdołali wyrównać i strzelić zwycięskiego gola na wagę 3 punktów.

Rosa - HSBC 6:1

Strzeleckie 20 minut

W tym meczu oglądaliśmy zespoły odpowiednio z 3 i 6 miejsca. W pierwszej połowie oba zespoły nie potrafiły wykorzystać swoich szans, lecz ostatecznie w końcowych minutach na prowadzenie wyszli gospodarze. Natomiast w kolejnych 20 minutach zobaczyliśmy aż 6 bramek, z czego 5 strzelonych przez ekipę Rosy. Warto również dodać, że wszystkie bramki dla swojego zespołu zdobył Stanisław Wojtaszek.

IP - Polplast 1:6

Worek bramek

Zespół gości podejmował znacznie niżej notowaną drużynę IP. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. Każda z drużyn miała swoje sytuacje, jednak to w ostatniej akcji Polplast wyszedł na prowadzenie. Natomiast po przerwie obraz gry znacznie się zmienił. Ekipa gości dominowała i skutkiem tego była wysoka wygrana 6:1. Do tak okazałego zwycięstwa zespół poprowadził Marchiński Tomasz, który strzelił 3 bramki i zanotował 2 asysty.

Revo - IBM 3:0

Trudna przeprawa lidera

Liderujący w tabeli zespół Revo nie bez trudów pokonał znajdujących się niżej rywali. W pierwszych 20 minutach gra obu ekip była bardzo szybka i intersująca .Jednakże oglądaliśmy w ciągu niej tylko 1 bramkę strzeloną przez gospodarzy. Po przerwie zmęczeni szybką intensywnością gry goście stracili 2 bramki, by ostatecznie przegrać 3:0.

ZasadaAuto.pl - Luxoft 4:3

Braki kadrowe od początku

Pierwszy mecz kolejnej kolejki rozegrały drużyny Luxoft oraz ZasadaAuto. Obie ekipy spotkanie zaczęły w niepełnych składach - Luxoft w pięciu a ich rywale w sześciu. Po paru minutach kilku zawodników dotarło na obiekt Fame Sport i mecz wrócił do normalności. Samo starcie mocno wyrównane, obie drużyny próbowały ataków z kontr i strzałów z dystansu. Najczęściej jednak nieskutecznie. Pierwsza bramkę zobaczyliśmy dopiero w 9 minucie a do przerwy ZasadaAuto prowadzili 2:1. W drugiej odsłonie zarysowała się lekka przewaga Luxoftu, jednak nie potrafili oni wykorzystać żadnej z sytuacji. Kiedy w końcu do tego doszło, ZasadaAuto doprowadzali do wyrównania a ostatecznie zdobyli ostatnia, zwycięska bramkę na 4:3.

Nokia - CMI 3:1

Ciągle na szczycie

Drużyna CMI zaczęła spotkanie bez jednego zawodnika co wykorzystali piłkarze Nokii zdobywając szybko pierwsza bramkę. Gdy po paru minutach oba zespoły grały juz w pełnym składzie, mecz wyglądał tylko lepiej. Nokia stawiała na atak pozycyjny i fantastyczne podania Bartłomieja Cekusa z linii defensywnej, zaś CMI próbowali swoich sił z kontr. Do połowy 1:1. Druga cześć podobna do pierwszej, dużo walki w środku pola. Ostatecznie wygrała Nokia 3:1 i to oni zgarniają kolejne trzy punkty w tabeli.

PKO Bank Polski - IBM SWG 3:7

Gra w osłabieniu

PKO w pierwszych minutach meczu zepchnięci do głębokiej defensywy, najprawdopodobniej z powodu gry z absencją jednego piłkarza. Jedynie długie piłki pozwalały im wyjść z własnej połowy. Mimo to, IBM grali lekko lekceważąco i pozwalali wyprowadzać kontry PKO przy czym sami nie wykorzystywali swoich sytuacji. Stąd do przerwy wynik 2:2. Druga połowa już pod dyktando IBM. PKO bez zmian i w osłabieniu stracili mnóstwo siły i dali sobie strzelić jeszcze aż 5 goli. Pewne zwycięstwo IBM. Jakpo ciekawostkę należy dodać, że średnia wieku "bankowców" przekroczyła 40 lat.

BWI Group - eventovo.pl 1:3

Gładkie zwycięstwo

Ostatni mecz kolejki zagrały ekipy BWI oraz eventovo.pl. Od początku wiadome było ze będzie to bardzo wyrównane spotkanie i obie drużyny będą miały problem ze strzeleniem bramki. Zarówno BWI jak ich rywale słyną z walki o każdy centymetr boiska. Do przerwy zobaczyliśmy tylko jedna bramkę zdobyta przez eventowo. W drugiej odsłonie zdobyli oni jeszcze dwa gole tracąc przy tym jeden i to goście zgarniają trzy punkty w tabeli.

Sterling - Nidec 1:7

Jakub Pluciński katem Sterlinga...

Początek spotkania byl bardzo wyrównany. Nic nie zwiastowało tak wysokiego zwyciestwa Nidec. Od 10 minuty spotkanie już tylko jedna drużyna kontrolowała grę na boisku. Nastawiony bardzo ofensywnie Nidec stopniowo powiększał swoją przewagę bramkową. Sterling nie był w dzisiejszym spotkaniu sprostać rywalowi. Na uwagę zasługuję świetny występ Jakuba Plucińskiego zdobywcy 4 bramek.

Rolls-Royce - LGBS 4:2

Fatalna gra obronna LGBS...

Spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny miały wiele sytuacji lecz żadna ze stron nie przeważała w tym spotkaniu. O wyniku i zwycięstwie przesądziły fatalne błędy obrońców LGBS po których padały bramki dla przeciwnika.

Dragon - Pegasystems 3:3

Wyrównany mecz...

Spotkanie było bardzo wyrównane . Żadna ze stron nie była w stanie narzucić swoich warunków. Gra była prowadzona od bramki do bramki. Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych lecz bramkarze obu drużyn zagrali świetny mecz.

Nc+ - SSC Internazionale 4:1

Lider nie zwalnia tempa...

Nc + w tym sezonie wyraźnie wykazuje ambicje do awansu. W swoim kolejnym spotkaniu potwierdziło wyższość nad przeciwnikiem i pewnie wypełnia swój cel. Od początku do końca jedna drużyna panowała na boisku. Szeroka kadra i rotacja w składzie to mocna strona tej druzyny. SSC swoje nieliczne ataki uhonorowało jedną bramką .

Nem Bud - Colorex 10:2

Nowa siła w lidze...

Nem Bud wydaje się w tej chwili jedynym zespołem który ma szansę powalczyć o tytuł z NC+ . Młodość połączone z doświadczeniem to kadra Żółtych. Początek spotkania tylko był wyrównany gdzie Colorex utrzymywał kontakt z przeciwnikiem. Z kolejnymi minutami była widoczna wyraźna przewaga Nem Bud który niemal każdą swoją akcję ofensywną zamieniał na gola.