ICEO sprawi niespodziankę?

Makro – Revolut

Po zaskakującej wygranej nad GlobalLogic przegrane z BLACKLABEL&10A i Shell poniosło Makro. Tym samym zawodnicy w błękitnych strojach spadli na odległe siódme miejsce w ligowej klasyfikacji. Stawkę ze skromnym dorobkiem zamyka Revolut. Zimowy debiutant triumfował do tej pory zaledwie raz, a seria czterech kolejnych porażek nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1X

Artery Hotels – SpyroSoft

Bardzo dobrze pierwszy bezpośredni mecz wspomina Artery Hotels. „Złoci” nie dość, że pewnie triumfowali 6:0, to jeszcze zdobyli wtedy swoje pierwsze ligowe punkty. Team Kamila Manieckiego przegrał co prawda z faworyzowanymi Cognizant i GlobalLogic, jednak w obu przypadkach pozostawił po sobie dobre wrażenie. Na triumf od 27 listopada czeka zaś SpyroSoft. Wiele wskazuje na to, że „Fioletowi” marzenia o przełamaniu muszą przełożyć o przynajmniej tydzień.

NASZ TYP: 1X

BLACKLABEL&10A – Shell

Dziesięć spotkań bez porażki – to wyborny wynik doświadczonego Shell. Zawodnicy w żółto-czerwonych koszulkach okupują pozycję wicelidera, cierpliwie wyczekując potknięcia Cognizanta. Po triumfie nad Makro bolesną porażkę 1:7 z ICEO poniosło BLACKLABEL&10A. Zespół Kamila Kuliga ma problem z ustabilizowaniem formy, przeplatając dobre występy zdecydowanymi porażkami. Powtórka wyniku z trzeciej kolejki (1:4) jest wielce prawdopodobna!

NASZ TYP: 2

Cognizant – ICEO

Kiedy w trzeciej kolejce Cognizant pokonał 4:1 ICEO wydawało się, że team Mateusza Klisia do straconych zmuszony będzie zaliczyć zimowy sezon. „Czerwoni” rozpędzają się jednak z tygodnia na tydzień, a seria czterech kolejnych zwycięstw pozwoliła awansować na piąte miejsce tuż za uciekającą czołówką. Zimowy debiutant triumfował w sześciu kolejnych bataliach, jednak o przedłużenie dobrej serii nie będzie dziś łatwo. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

GlobalLogic – Light

Po porażce z Makro właściwe wnioski wysnuł GlobaLogic. Komplet sześciu punktów w dwóch bataliach pozwolił „Pomarańczowym” pozostać w walce o medale. Dziś czeka ich bój o przysłowiowe „sześć punktów”, gdyż po drugiej stronie barykady staję Light. Spadkowicz z II Ligi po remisie z Shell triumfował nad Revolut i ma obecnie dwa „oczka” przewagi nad dzisiejszym przeciwnikiem. Trudno wskazać nam zdecydowanego faworyta, a remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie