Jak nie teraz... to kiedy?

MECZ ZALEGŁY:

Prisjakt – BanFood

Zamiast w czwartkowy wieczór wyjątkowo w poniedziałek o punkty awansem powalczą zawodnicy III Ligi E. Obie ekipy mają sporo do udowodnienia po poprzedniej kolejce. Prisjakt minimalnie uległ bowiem Dassault Systemes, BanFood zaś nie dał rady EC Engineering. Letni debiutant zaciekle walczyć będzie o zrewanżowanie się za 4 kolejkę, gdy uległ 2:3. Szansa to spora, bowiem zespół Pawła Mroczki przegrał cztery ostatnie batalię. Jeśli szybko nie wysnuje wniosków, może skapitulować również i dziś.

NASZ TYP: X2

Gravier – Jurek Catering Serwis

Z pewnością nie tak poprzednią kolejkę wyobrażały sobie oba zespoły. Gravier zaledwie zremisował z ES-SYSTEM do maksimum komplikując sobie walkę o medalowe lokaty, Jurek Catering Serwis uległ zaś w hitowym starciu TRADEBOX.PL. Zespół Daniela Łukasika pozostaje jednak na podium, lecz by móc myśleć o awansie na trzeci szczebel rozgrywkowy nie może pozwolić sobie na większe błędy. Jeśli „Czerwoni” zagrają na swoim najwyższym poziomie, mogą powtórzyć wynik (5:2) z czwartej kolejki.

NASZ TYP: X2

JSF Silikon – zooplus

Bardzo ważne spotkanie dla walki o czołowe lokaty w III Lidze A. Po porażce z TRADEBOX.PL punkty walkowerem za sprawą nieobecności Polwaru zdobył zooplus. Zespół Krzysztofa Kicingera jest drugi i z tej lokaty spróbuję zrewanżować się za porażkę 5:1 z czwartej kolejki JSF Silikon. „Czerwoni” w czterech spotkaniach zdobyli aż dziewięć „oczek”, zachowując szansę na medalowe lokaty. Ekipa Macieja Mączki jest co prawda czwarta, jednak ma rozegraną o jedną batalię mniej. Typujemy remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

REN-BET – Polwar

Z bardzo dobrej strony pokazał się w poprzedni poniedziałek REN-BET. Zawodnicy w żółtych strojach pokonali Amway, dzięki czemu odnieśli swoje pierwsze ligowe zwycięstwo. Na nie czeka wciąż Polwar. Letni debiutant oprócz remisu z REN-BETEM przegrał dziewięć pozostałych spotkań. Zawodnikom w biało-czerwonych strojach brakuje jednak odrobiny boiskowego szczęścia. Jeśli będzie towarzyszyć im dziś, mogą powiększyć swój skromny dorobek.

NASZ TYP: X

ES-SYSTEM – TRADEBOX.PL

Powody do radości w trwającym sezonie ma ES-SYSTEM. Gracze w czarnych koszulkach nie przegrali żadnego z sześciu ostatnich spotkań, jednak aż trzy remisy sprawiły, że wciąż tracą trzy punkty do ligowego podium. O zniwelowanie tych strat będzie niesłychanie trudno, gdyż przeciwnikiem prowadzący w stawce TRADEBOX.PL. „Fioletowi” mają jeszcze w głowach ostatni arcyważny triumf nad Jurek Catering Serwis. Dodając do tego wygraną w premierowej potyczce – faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie