Jedni o medale, drudzy o siódme miejsce

Makro – E-REMONTY

Z kompletem 27 punktów po 9 spotkaniach w stawce prowadzą E-REMONTY. Letni debiutant jest murowanym faworytem do złotych medali i dziś spróbuję to potwierdzić w boju z Makro. „Niebiescy” po serii trzech dobrych występów przeciwko firmie Nidec, TE Connectivity i Revolut ulegli 2:4 ICEO. O powrót na właściwą ścieżkę będzie dziś w naszym odczuciu niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

Total Fitness Concept – EC Engineering

Spotkanie, które może przybliżyć zarówno jednych jak i drugich do upragnionych brązowych medali. Premierowa bezpośrednia batalia zakończyła się zwycięstwem Total Fitness Concept, które pokonało 7:0 EC Engineering. Drużyna Marcina Pomiernego po porażce z E-REMONTY po ciekawym boju pokonała TE Connectivity. Wyższość zarówno firmy ICEO jak i Nidec uznać musiało EC Engineering. Wydaję się więc, że to wyżej notowana ekipa dopiszę do swojego konta trzy punkty.

NASZ TYP: 1X

ICEO – Nidec

W dość komfortowym położeniu znajduję się Nidec. „Zieloni” mają już sporą przewagę nad goniącym peletonem i mogą skupić się na sprawieniu niespodzianki przeciwko faworyzowanym E-REMONTOM. Wcześniej jednak czeka ich bój z doświadczonym ICEO. Team Mateusza Klisia na dobre zapomniał o sporym falstarcie i pokonał EC Engineering i Makro. Jeśli zawodnicy w czerwonych koszulkach wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności mogą być dla wymagającego przeciwnika rywalem równorzędnym!

NASZ TYP: X2

Revolut – TE Connectivity

Batalia zespołów zamykających ligową tabelę. W czwartej kolejce zdecydowane zwycięstwo odniosło TE Connectivity, które pokonało Revolut aż 7:0. Dziś spodziewamy się dużo ciekawszego widowiska, tym bardziej, że ekipa Jerzego Czerkasa pozostawiła po sobie w ostatnich tygodniach dobre wrażenie. Bardzo trudno wskazać w parze tej zdecydowanego faworyta, a podział punktów to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie