Jubileuszowe przełamanie?

Luxoft – Amway

Czas na dwumecz doświadczonych zespołów. Te zmierzą się dziś premierowo, w poniedziałek zaś rozegrają zaległy bój z czwartej kolejki. Obie ekipy w dobrych humorach opuściły w zeszłą środę obiekt przy ulicy Dekerta. Amway po fantastycznym pościgu minimalnie pokonał SMA Magnetics, Luxoft zaś nie dał większych szans faworyzowanemu IBM SWG. Jest to ważne dla układu tabeli spotkanie, co zapowiada ogromne emocje aż do końcowego gwizdka. Tym samym uważamy, że remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

SMA Magnetics – HedgeServ

Mimo, że oba zespoły zamykają ligową klasyfikację, to dzieli je różnica aż siedmiu punktów. Na premierowe zwycięstwo czeka wciąż SMA Magnetics. Letni debiutant był bardzo blisko przełamania złej passy, jednak roztrwonił zbudowaną przewagę ulegając w poprzednią środę 4:5 firmie Amway. Minimalną przegraną poniosło także HedgeServ, które musiało uznać wyższość PKO Bank Polskiego. W pierwszym meczu górą okazała się ekipa Kamila Kotyli (3:2). Stawiamy na powtórkę tego rezultatu!

NASZ TYP: X2

PKO Bank Polski – Tecnocasa

Prawdziwy ligowy klasyk! Zatrważający dla Tecnocasy jest wręcz bilans spotkań bezpośrednich. Team Tomasza Wójciaka jeszcze nigdy nie pokonał PKO Banku Polskiego, wywalczając przy tym zaledwie jeden remis! (bilans 0-1-8). Czy dziesiąty bezpośredni bój będzie tym przełomowym? Nie będzie to łatwe, gdyż „Biało-Zieloni” remisowali ostatnio z Vicenti i SMA Magnetics. Jacek Dziduszko i spółka po podziale punktów z firmą Amway nie dali większych szans HedgeServ. Czeka nas więc wspaniałe widowisko, w którym i tym razem pójdziemy za prawem seri!

NASZ TYP: 1X

IBM SWG – Vicenti

Ogromnych emocji dostarczyło pierwsze bezpośrednie spotkanie obu zespołów, kiedy to po bramkach Mateusza Biedy i Łukasza Wolskiego IBM SWG wygrał ze spadkowiczem z II Ligi 2:1. Ekipa Wojciecha Misia po dobrych występach przeciwko HedgeServ i SMA Magnetics uległa jednak ostatnio dość zdecydowanie firmie Luxoft. Dwa remisy ma zaś na swoim koncie Vicenti. Jeśli więc Claudio Timpano i spółka marzą o powrocie na trzeci szczebel rozgrywkowy nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Będzie jednak o to w naszym odczuciu niesłychanie trudno!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie