Każdy punkt na wagę złota!

 

NOKIA – Alexmann

NOKIA pokonała ostatnio MPO Kraków (3:2) i w dobrych nastrojach czeka na kolejną ligową potyczkę. Rywalem będzie Alexmann, drużyna, która podobnie jak team Mateusza Herdusia plasuje się w strefie spadkowej. W meczu o przysłowiowe ,,sześć punktów’’ na pewno będzie sporo walki, a o wyniku tej konfrontacji może zdecydować detal. Już pierwszy mecz tych zespołów pokazał, że na boisku było więcej walki, niż piłkarskich fajerwerków. Wtedy górą był Alexmann (2:0). Jak będzie tym razem?

NASZ TYP: 2

Ulma – MPO Kraków

W pierwszej rundzie Ulma w pojedynku z MPO Kraków urządziła sobie ostre strzelanie. Zespól Adama Pawłowskiego rzadko traci dwucyfrową ilość bramek, słynąc raczej z solidnej defensywy. W czerwcu nie mógł skorzystać ze swojego bramkarza – Pawła Tatara i tutaj upatrujemy przyczynę tak wysokiej porażki. Teraz MPO, które zamyka ligowe zestawienie, ale wciąż zachowuje szanse na pozostanie w pierwszej lidze, będzie chciało zagrać skutecznie i zgarnąć komplet oczek. Również Ulma gra z nożem na gardle, a to zapowiada jeszcze większe emocje.

NASZ TYP: 1

Treko-Laser – TechnipFMC

Porażka z 4F (1:5) nieco skomplikowała sytuację Treko-Laser, które ma już tylko punkt przewagi nad czwartym w tabeli Dragonem. ,,Bordowi’’ chcieliby zakończyć ten sezon z brązowym medalem, ale w końcówce muszą zachować koncentrację i przede wszystkim zagrać lepiej, mądrzej i skuteczniej, niż tydzień temu. TechnipFMC wygraną z Epamem (4:3) pokazał, że nie odpuszcza walki o strefę medalową. Doświadczony team Dawida Rybczyńskiego wciąż pozostaje w grze i może w końcówce sporo namieszać.

NASZ TYP: 2

4F – Dragon

Dragon walczy o podium, a 4F w każdej kolejce drży o utrzymanie się w pierwszej lidze. Tomasz Wątor i spółka w czternastu meczach uzbierali zaledwie szesnaście punktów i póki co plasują się na przedostatniej lokacie. ,,Biali’’ do bezpiecznego miejsca tracą zaledwie trzy punkty i będą chcieli nie tylko zrewanżować się ,,Granatowym’’ za porażkę z pierwszej rundy (3:6), ale przede wszystkim dać sobie nadzieję na grę na zapleczu Extraklasy w kolejnej edycji. W dole tabeli jest ogromny ścisk i każdy punkt może być na wagę złota!

NASZ TYP: 2

Tomasza 20 Resto Bar – Epam

Zmagania zakończymy meczem na szczycie! Tomasza 20 Resto Bar, które tydzień temu zapewniło sobie tytuł mistrzowski podejmować będzie wicelidera, który traci do ,,Czarnych’’ aż dziesięć punktów! W pierwszej rundzie górą był team Michała Wolskiego, który zachował ,,czyste konto’’ (5:0). Epam jest bardzo blisko wywalczenia awansu do Extraklasy i w dzisiejszym starciu będzie chciał wykorzystać ewentualne rozluźnienie przeciwnika, który do końca sezonu zagra już na dużym luzie.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę