Kolejny sprawdzian Jarwexu!

CB Aluminium – Luxoft

Prawdziwy strzelecki festiwal urządzili sobie w poprzedni wtorek gracze CB Aluminium, którzy rozbili 13:2 CMI. Wygrana cieszy tym bardziej, że punkty stracił liderujący MPEC, co zapowiada arcyciekawą walkę o złoto. O utrzymaniu marzy natomiast Luxoft. Były I Ligowiec nie poradził sobie z Kliniką Vesuna i wiele wskazuje na to, że również i dziś nie powiększy swojego dorobku.

NASZ TYP: 1

CMI – Sparta

W zgoła odmiennych humorach do tego spotkania przystępują oba zespoły. CMI przegrało pięć ostatnich meczów i w pełni zasłużenie wylądowało w strefie spadkowej, Sparta zaś w pokonanym polu pozostawiła Colorex, Klinikę Vesuna i Revo Drink Team zadomawiając się w środkowych rejonach ligowej klasyfikacji. Jeśli „Czerwoni” zagrają tak jak w poprzednich kolejkach mogą powiększyć serię triumfów do czterech.

NASZ TYP: 2

MPEC – INTERIA.PL

Pogromcę w jedenastej kolejce znalazł liderujący MPEC. „Fioletowi” ulegli Jarwexowi co powoduje, że walka o złoto trwa w najlepsze! Dziś faworyta spróbuję zatrzymać doświadczona INTERIA.PL. Zawodnicy w biało-niebieskich strojach w czterech poprzednich bojach zdobyli aż siedem punktów, na dobre oddalając się od strefy spadkowej. Spodziewamy się równie ciekawego widowiska jak tego w trzeciej kolejce, a powtórka wyniku (5:4 dla teamu Patryka Tomczyka) to prawdopodobny wariant.

NASZ TYP: 1

Jarwex – Klinika Vesuna

Spotkanie dwóch zespołów marzących o medalowych zdobyczach. Bardzo ważne zwycięstwo w poprzednim tygodniu odniósł Jarwex. „Seledynowi” pokonali liderujący MPEC, potwierdzając, że będą jeszcze walczyć o złoto. Po niespodziewanej porażce ze Spartą na właściwą ścieżkę powróciła Klinika Vesuna. W pierwszej batalii oba zespoły podzieliły się punktami. I tym razem spodziewamy się emocji aż do końcowego gwizdka, typując remis!

NASZ TYP: X

Colorex – Revo Drink Team

Problemy kadrowe spowodowały, że poprzedni mecz z INTERIĄ.PL Colorex zmuszony było oddać walkowerem. To jednak nie największy problem „Pomarańczowych”, bowiem team Patryka Muchy przegrał osiem ostatnich batalii. O przerwanie tej serii może być trudno, gdyż Revo Drink Team z tygodnia na tydzień spisuję się coraz lepiej. Minimalna porażka z rozpędzoną Spartą pozwala wierzyć, że drużyna Jacka Widomskiego może pokusić się dziś o drugi triumf.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie