Kolejny triumf?

SSC Internazionale – Clico

Po ciekawym spotkaniu minimalne zwycięstwo w poprzedniej kolejce odniosło SSC Internazionale. Dzięki temu spadkowicz z II Ligi umocnił się na drugiej lokacie i cierpliwie wyczekuje potknięcia Axel Springer II. Dopiero dziewiąte jest Clico. Gracze w białych koszulkach po zaskakującym triumfie nad Hays nie mieli większych szans z faworyzowanym liderem, przegrywając aż 8:1. Wszystko to sprawia, że powtórka wyniku z pierwszej rundy (7:1 dla SSC) to możliwe rozstrzygnięcie!

NASZ TYP: 1

Hays – Axel Springer II

Czarne chmury zbierają się nad Hays. Doświadczona drużyna przegrała czwarty kolejny mecz i zajmuje odległe ósme miejsce. O jego poprawę będzie niesłychanie trudno, gdyż rywalem lider – Axel Springer II. „Redaktorzy” po zaskakującej porażce z TeleTech nie dali większych szans Clico i TDEC, dzięki czemu również i dziś są murowanymi kandydatami do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 2

IG – IBM SWG

Z pewnością nie tak poprzednią kolejkę wyobrażało sobie IG. „Czerwoni” minimalnie ulegli SSC Internazionale i nie dość, że przerwali serię dwóch kolejnych triumfów, to jeszcze nie wykorzystali szansy zniwelowania strat do uciekającego podium. Ważną wygraną odniósł natomiast IBM SWG. Team Wojciecha Misia pokonał TeleTech i tym samym awansował na siódme miejsce. Mimo przełamania gracze w niebieskich koszulkach nie są dziś faworytem, a powtórka z drugiej kolejki (5:1 dla IG) to prawdopodobny scenariusz.

NASZ TYP: 1X

Consultronix – TDEC

Bardzo ciekawe spotkanie dwóch dobrze spisujących się w ostatnich tygodniach drużyn. Trzy zwycięstwa w czterech poprzednich potyczkach pozwoliły Consultronix awansować na szóste miejsce z niewielką stratą do dzisiejszego przeciwnika. TDEC w pokonanym polu pozostawił zaś Hays, nie tracąc przy tym nawet gola. Stawiamy na remis, spodziewając się emocji aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

SC – IT Consulting – TeleTech

Zaskakującą porażkę z Consultronix poniósł w zeszłą środę SC – IT Consulting. Zawodnicy w żółtych koszulkach tym samym znaleźli się na trzecim miejscu, ze sporą już stratą do uciekającej czołowej dwójki. Dziś sprawdzą formę TeleTech, który udowodnił już, że w piłkę grać potrafi. Zamykająca tabelę ekipa potrafiła pokonać już chociażby liderujący Axel Springer II, co zapowiada i dziś ciekawe widowisko.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie