Korespondencyjna walka o brąz

JSF Silikon – REN-BET

Remis z Jurek Catering Serwis może okazać się być opłakany w skutkach dla JSF Silikon. „Czerwoni” do swojego ostatniego rywala tracą dwa punkty i jeśli marzą jeszcze o medalowych zdobyczach nie dość, że muszą zainkasować pełną pulę, to jeszcze liczyć na potknięcie ekipy Daniela Łukasika. Pierwsza część planu jest wielce prawdopodobna, gdyż przeciwnikiem zamykający stawkę REN-BET. Team Rafała Woźniaka wygrywał do tej pory zaledwie raz i niewiele wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał się dziś znacząco zmienić.

NASZ TYP: 1

Gravier – Amway

Do udanych koniec sezonu może zaliczyć Gravier. „Złoci” wygrali trzy ostatnie spotkania i wciąż mają szansę, by „wskoczyć” do górnej połowy klasyfikacji. Pewny siódmej lokaty jest Amway. Doświadczony zespół Tomasza Galiszewskiego ma już zarówno sporą stratę do swojego bezpośredniego rywala jak i ogromną przewagę nad ósmym Polwarem. Mimo tego jednak zrobi wszystko, by udanie zakończyć letnie zmagania.

NASZ TYP: 1X

Jurek Catering Serwis – ES-SYSTEM

Bardzo ważny punkt do swojego dorobku dopisał w zeszły poniedziałek Jurek Catering Serwis, który po ciekawym boju zremisował z JSF Silikon. Gorszy bilans bezpośrednich zmagań sprawia jednak, że aby nie rozglądać się na innych zespół Daniela Łukasika musi pokonać ES-SYSTEM. Piotr Chojka i spółka udowodnili jednak kilkukrotnie, że w piłkę grać potrafią, a wynik premierowej potyczki (5:3 dla ES-SYSTEM) sprawia, że „Czerwoni” muszą na ostatniej prostej mieć się na baczności.

NASZ TYP: 1X

Polwar – TRADEBOX.PL

W parze tej faworyt może być tylko jeden! Naprzeciw siebie stają bowiem pewny mistrzowskiego tytułu TRADEBOX.PL i dopiero ósmy Polwar. „Fioletowi” z tygodnia na tydzień potwierdzają swoją wysoką dyspozycję, a seria dwunastu kolejnych triumfów nie może przejść bez echa. Po drugiej stronie barykady mierzący się z ogromnymi problemami kadrowymi Polwar. Debiutująca od tego sezonu drużyna nie stawiła się w poprzedni poniedziałek na boisku przy ulicy Ptaszyckiego, co nie może napawać optymizmem w kwestii ewentualnej ogromnej niespodzianki.

NASZ TYP: 2

MECZ ZALEGŁY 3F:

Sygnity – PKO Bank Polski

Czas odrobić zaległości w III Lidze F. Mecz ten jednak nie zmieni już nic w końcowej klasyfikacji, bowiem po czwartkowych bataliach los obu zespołów jest już znany. „Bankowcy” dzięki triumfowi walkowerem nad GS zapewnili sobie brązowe medale, Sygnity zaś po dotkliwej porażce jest już pewne zajęcia ostatniego, dziewiątego miejsca. Jedyną niewiadomą jest tytuł najlepszego strzelca i asystenta. W grze pozostają Jacek Dziduszko (5 goli do Gloirdi Makera) i Jarosław Kraul (3 asysty). Czy odrobią poniesione straty i rzutem na taśmę zapewnią sobie upragnioną statuetkę?

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę