Korespondencyjna walka o srebro i utrzymanie

UBER – Chomik Gdów

Spotkanie, którego stawką jest pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym! Zwycięstwo zarówno jednym jak i drugim zapewni upragnione, bezpieczne miejsce. Obecnie w minimalnie lepszej sytuacji znajduję się UBER. „Czerwono-Czarnym” potrzebny jest zaledwie punkt, by nie patrząc się na postawę Capgemini dopiąć swego. Oba teamy posiadają doświadczonych zawodników, a ostatnie rezultaty sprawiają, że typujemy remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

iCar – Capgemini

Seria czterech kolejnych zwycięstw, w tym ostatnie nad Chomikiem Gdów przybliżyło Capgemini do upragnionego utrzymania. Mimo wszystko zespół Artura Szemiczka nie może czuć się komfortowo, bowiem „Czerwoni” tracą do nich zaledwie "oczko". O zgoła odmienne cele walczy iCar. „Taksówkarze” okupują drugie miejsce, jednak mają tyle samo punktów co Chemobudowa Kraków. Lepszy bilans bezpośrednich batalii sprawia jednak, że wygrana definitywnie pozwoli odebrać srebrne medale, nie patrząc na przeciwnika.

NASZ TYP: 1X

Frapol – Green Cell

W zgoła odmiennych humorach kończą letnie zmagania oba doświadczone zespoły. Green Cell pokonał w poprzedni wtorek UBER i mógł rozpocząć upragnione mistrzowskie świętowanie, Frapol zaś po kapitalnym starcie legitymuję się serią trzech porażek. Ta gorsza dyspozycja całkowicie odebrała szansę drużynie Piotra Piłata na włączenie się do walki o medale, jednak „Biało-Niebiescy” są już pewni utrzymania i dziś na „piłkarskim luzie” spróbują postawić się faworytowi.

NASZ TYP: X2

Chemobudowa Kraków – Light

Już przed pierwszym gwizdkiem jasna stanie się sprawa Chemobudowy Kraków. Jeśli iCar pokona godzinę wcześniej Capgemini, to beniaminek zdobędzie brązowe medale. Wpadka „Taksówkarzy” sprawi zaś, że zawodnicy w niebieskich strojach będą musieli pokonać Light, by zając drugie miejsce. Jest to prawdopodobne, bowiem rywal zamyka tabelę II Ligi C, a do tej pory wygrywał zaledwie dwa razy.

NASZ TYP: 1

AMARA – Valeo

Zestaw gier osiemnastej kolejki sprawia, że Valeo jest już pewne utrzymania na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Dziś „Zieloni” niesieni triumfem nad Frapolem powalczą o zdobycie czwartej lokaty na koniec sezonu. Pewna spadku jest już AMARA. Marcin Bąbała i spółka zdobyli do tej pory czternaście punktów, a seria czterech kolejnych porażek sprawia, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę