Krok w stronę mistrzostwa?

CB Aluminium – FREE NOW

Porażka 1:2 z iCar utrudniła do maksimum CB Aluminium walkę o medalowe zdobycze. Beniaminek do podium traci trzy punkty i nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem rywalem znajdujący się w ogromnym kryzysie FREE NOW. Team Kamila Beniowskiego jest już pewny powrotu na trzeci szczebel rozgrywkowy, jednak do końca będzie ambitnie walczyć o zwiększenie swojego dorobku.

NASZ TYP: 1X

Dedax – JR Holding

Pomimo zwycięstwa w poprzedni poniedziałek na dziesiątej lokacie pozostaje Dedax. Doświadczona drużyna po sezonie gry w I lidze już na pewno powróci na trzeci szczebel rozgrywkowy. O uniknięcie spadku walczy zaś JR Holding. „Seledynowi” mają trzy „oczka” zaliczki nad siódmym TESCO, a zdobyte dziesięć punktów w pięciu poprzednich bojach pozwala mieć nadzieję na zgarnięcie pełnej puli.

NASZ TYP: X2

TESCO – iCar

Ostatniego słowa w walce o utrzymanie nie powiedziało TESCO. Ekipa Łukasza Czeluśniaka w trzech spotkaniach zdobyła aż pięć punktów i wciąż ma niewielką stratę do szóstego JR Holding. Spore powody do radości ma iCar. „Taksówkarze” w najlepszy możliwy sposób zareagowali na porażkę 3:4 z JR Holding, pokonując CB Aluminium. Udany rewanż za porażkę z szóstej kolejki (9:1 dla TESCO) to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: 2

MPEC – Sław-Mont

Ogromny krok w stronę mistrzostwa może wykonać dziś Sław-Mont. „Seledynowi” mają obecnie sześć punktów przewagi nad goniącym peletonem i zagrają dziś z drugim w tabeli MPEC. Zespół Patryka Tomczyka po porażce z iCar zaledwie zremisował z TESCO i pokonał znajdujące się w strefie spadkowej FREE NOW. W szóstej kolejce to ekipa Sławomira Barasza wygrała 5:2. Teraz spodziewamy się ogromnych emocji aż do końcowego gwizdka, a wynik oscylować może w granicach remisu.

NASZ TYP: X

MooMoo Restaurant – FORMAT

Mecz zespołów grających o zgoła odmienne cele. Po zaskakującym triumfie nad CB Aluminium porażkę z Dedax odnotował FORMAT. Tym samym „Czarni” do bezpiecznego miejsca tracą trzy punkty i w końcowej fazie sezonu muszą powiększać swój dorobek. Ten sam cel przyświeca MooMoo Restaurant. Zespół Piotra Chamerlińskiego po triumfie z FREE NOW zremisował z TESCO. Ogromny ścisk w czołówce sprawia, że faworyt nie może pozwolić sobie na kolejny błąd.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie