Kto ruszy w pościg za Sterlingiem?

PKO Bank Polski – PRESCIENT

Bardzo dobrze mecz czwartej kolejki z PKO Bankiem Polskim wspomina PRESCIENT. Zimowy debiutant pokonał wtedy doświadczonego rywala i zdobył tym samym swoje premierowe punkty. Czy i tym razem sprawi sporą niespodziankę? Nie będzie to proste, bowiem „Bankowcy” spisują się bardzo dobrze w ostatnich tygodniach – wygrane nad Shell’em, Tecnocasą, Clico czy minimalna porażka ze Sterling Outsourcing sprawia, że udany rewanż jest wielce prawdopodobny!

NASZ TYP: 1

Hays – IP GBSC

Spotkanie dwóch zespołów znajdujących się na ligowym podium. Po porażce z PRESCIENT’em spory dystans do liderującego Sterling Outsourcing traci już IP GBSC. „Zieloni” przegrali już drugą potyczkę i tym samym nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. Ten sam cel przyświeca Hays. Gracze w błękitnych koszulkach po serii czterech remisów nie dali większych szans Clico i Tecnocasie. Trudno więc wskazać zdecydowanego faworyta, a rozczarowujący obie strony remis to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

IAG GBS – Sterling Outsourcing

Potyczka dwóch zespołów ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele znajduję się doświadczony Sterling Outsourcing. „Zieloni” wygrali cztery ostatnie spotkania i za sprawą potknięć konkurencji zbudowali sobie sporą przewagę. Na samym dnie stawki znajduję się IAG GBS. Zawodnicy w szarych koszulkach w pięciu bojach zdobyli zaledwie „oczko”, a porażki 0:5 z Shell i 0:7 z Clico nie mogą budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 2

Clico – Tecnocasa

Po kilku dobrych występach zdecydowaną porażkę z faworyzowanym Hays’em poniosła Tecnocasa. Zawodnicy w białych strojach po trzech niedawnych zwycięstwach opuścili jednak ostatnią dziesiątą lokatę, na którą z pewnością już nie zamierzają powracać. Po trzech przegranych na zwycięską ścieżkę powróciło Clico, które nie dało żadnych szans IAG GBS, wygrywając aż 7:0. W premierowym boju 6:3 triumfowali zawodnicy w biało-czarnych strojach. Wszystko to powoduje, że właśnie w nich upatrujemy faworyta tych zmagań.

NASZ TYP: 1X

ZasadaAuto.pl – Shell

Spotkanie dwóch zespołów ze środkowych rejonów klasyfikacji. Górną połowę tabeli zamyka doświadczona ZasadaAuto.pl. Zawodnicy w czarnych strojach w czterech ostatnich potyczkach zdobyli zaledwie trzy punkty, a na wygraną czekają od 3 stycznia. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja Shell. „Żółto-Czerwoni” mają jeszcze w głowach ostatnią porażkę 2:17 z PKO Bankiem Polskim. Zarówno dla jednych i drugich to wyborna okazja do wywalczenia przełamania, co zapowiadać musi ogromne emocje do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
I Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
II Liga D
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę