Maj "rozstrzela" AquaSoil?

Sław-Mont – AquaSoil

Ze zmiennym szczęściem radziły sobie w swoim pierwszym meczu oba zespoły. Powracający do rozgrywek Sław-Mont nie dał większych szans TESCO, doświadczone AquaSoil zaś uległo beniaminkowi – MPEC. Kto dziś sięgnie po pełną pulę? Wiele zależeć będzie od absencji kadrowych obu teamów, a obecność świetnie spisującego się Krzysztofa Maja może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść „Seledynowych”.

NASZ TYP: 1X

JR Holding – FORMAT

Mistrzowski pościg w poprzedniej kolejce urządziło sobie JR Holding, które za sprawą wybornej końcówki zremisowało z CB Aluminium. Powody do radości ma również FORMAT. Dariusz Jania i spółka nie pozostawili większych szans iCar’owi, wygrywając aż 4:1. Zawodnicy w czarnych strojach imponowali szczególnie w defensywie. Czy nowe nabytki „Zielonych” poradzą sobie z tą zaporą?  Spodziewamy się ciekawego widowiska, wskazując na remis!

NASZ TYP: X

MPEC – iCar

Ciężka walka o utrzymanie wydaję się czekać na iCar. „Taksówkarze” polegli na inaugurację z FORMATEM, przegrywając aż 1:4. W zgoła odmiennych humorach balon przy ulicy Dekerta opuszczał MPEC. „Fioletowi” pokonali doświadczone AquaSoil, udanie witając się z I Ligą. Zespół Patryka Tomczyka sprawia wrażenie dużo lepiej zorganizowanego, co w końcowym rozrachunku może okazać się kluczowe, jeśli chodzi o walkę o najwyższe cele.

NASZ TYP: 1X

Dedax – CB Aluminium

Bitwę ze starymi dobrymi znajomymi przegrał w ubiegły poniedziałek Dedax. Dariusz Dębosz i spółka ulegli FREE NOW i dziś powalczą o premierowe punkty z innym beniaminkiem – CB Aluminium. Zespół Zbigniewa Marka mógł swoją przygodę z I Ligą rozpocząć od wygranej, jednak roztrwonił w końcówce zaliczkę z JR Holding. Jeśli „Błękitni” do końca zachowają wysoką boiskową koncentrację, mogą sięgnąć dziś po zgarnięcie pełnej puli.

NASZ TYP: X2

FREE NOW – TESCO

Od falstartu sezon rozpoczęło TESCO. Doświadczona drużyna Łukasza Czeluśniaka wystąpiła jednak bez kontuzjowanego Mateusza Ziółki. Czy najlepszy snajper zatrzyma FREE NOW? Zespół Kamila Beniowskiego pokonał Dedax, co w dużej mierze było zasługą Piotra Suślika. „Taksówkarze” w debiucie na drugim szczeblu rozgrywkowym pokazali się z bardzo dobrej strony, co sprawia, że faworytem są również i dziś!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę