Mają brąz ... powalczą o srebro!

BWI Group – Welcome Aiport Services

Hitowe starcie siedemnastej serii gier! Obecnie pozycję wicelidera okupuje BWI Group. „Niebiescy” po wygranej nad Fluvius mają trzy punkty straty do prowadzącego Rafisu i cztery „oczka” zapasu nad trzecim Welcome Aiport Services. Jasnym jest więc, że tylko triumf pozwoli drużynie Bartosza Ochały zachować szansę na srebrne medale. Spodziewamy się kapitalnego widowiska, w którym pewne podium drużyny zagrają o pełną pulę do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

PRESCIENT – Fluvius

Po serii pięciu zwycięstw pogromcę znalazł PRESCIENT. Zespół Dominika Paula pomimo ambitnej postawy nie potrafił zatrzymać lidera, ulegając Rafisowi zaledwie 2:3. Dziś po drugiej stronie barykady staję Fluvius. „Błękitni” na wygraną czekają od 20 sierpnia, gdy rozbili 9:1 Abanana Advertising. Mimo tego dobrego występu wydaję się, że Marcin Miarka i spółka do trzech przedłużą swoją serię bez zwycięstwa.

NASZ TYP: 1X

Sii – Miquido

Potyczka dwóch zespołów, których dyspozycja w kończącym się sezonie jest sporym rozczarowaniem. Bez zwycięstwa pozostaje Sii. „Błękitni” oprócz dwóch remisów aż czternaście razy przegrywali, co sprawia, że w pełni zasłużenie zamykają klasyfikację. Siódme jest Miquido. Gracze w czarnych strojach po dobrym początku złapali jednak ogromną zadyszkę i nie mają już szans na zakończenie zmagań w górnej połowie klasyfikacji. Jeśli Karol Wysopal i spółka marzą o przełamaniu, okazję do tego mają we wtorkowy wieczór wyborną!

NASZ TYP: X

Shell – Rafis

O krok od mistrzowskiego tytułu wydaję się być Rafis. Lider ma trzy punkty przewagi nad drugim BWI Group, jednak ogromny zapas bramkowy (w bezpośrednich bojach remis) sprawia, że wygrana zapewni właściwie zespołowi Rafała Ziętka mistrzowski tytuł. Szósty jest doświadczony Shell. „Żólto-Czerwoni” po remisie z Fluviusem pokonali Miquido. Dziś jednak o powiększenie swojego dorobku o chociażby „oczko” będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

Abanana Advertising – ORLEN OIL

Dobrze ostatnie tygodnie wspominać może Abanana Advertising. Cztery punkty wywalczone w dwóch spotkaniach sprawiły, że „Żółci” na dobre oddalili się od dziesiątego Sii. Czwarty jest ORLEN OIL. Wysoka przegrana 2:10 z Welcome Aiport Services okazała się jednak być opłakana w skutkach dla drużyny Sebastiana Gruszczyńskiego, zabierając definitywnie szansę na medalowe zdobycze. Mimo tego, wydaję się, że "Czerwoni" do końca zaciekle powalczą o zwiększenie swojego dorobku.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę