Makro znów namiesza?

II LIGA B

 

Prisjakt – Angel Poland Group

Kryzys Angel Poland Group trwa w najlepsze! Remis z Evolt dał nadzieję na przerwanie złej passy, jednak rozpędzony peleton dogonił już pewnie prowadzącego po premierowej rundzie lidera. O poprawę rezultatów nie będzie łatwo, gdyż Prisjakt udowodnił wielokrotnie, że w piłkę grać potrafi. Wygrane nad Evolt i Grupą Heban, jak i podział punktów z BWI Group zapowiadają fantastyczne widowisko!

NASZ TYP: X

Evolt – BWI Group

Kompromisowi w ostatnich tygodniach są gracze BWI Group. Trzy kolejne remisy sprawiły, że Bartosz Gągol i spółka pozostają w strefie spadkowej. Tuż nad nią z trzema punktami przewagi pozostają dzisiejsi przeciwnicy. Evolt ma spory problem z ustabilizowaniem formy. Cztery „oczka” wyszarpane w dwóch ostatnich potyczkach dają nadzieję na zrobienie milowego kroku w stronę utrzymania!

NASZ TYP: 1X

Grupa Heban – PKO Bank Polski

Po zdecydowanej porażce z Jacobs z dobrej strony przeciwko ZasadzieAuto.pl pokazał się PKO Bank Polski. Wygrana zapewniona w ostatniej akcji meczu pozwoliła powiększyć do dziewięciu punktów przewagę nad siódmym BWI Group. Stratę do Angel Poland Group do „oczka” zniwelowała Grupa Heban. Co więcej, zawodnicy w białych koszulkach mogli zostać nawet nowym liderem tabeli, jednak ulegli firmie Prisjakt. Z jakiej strony pokażą się dziś?

NASZ TYP: X

ZasadaAuto.pl – Jacobs

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż ZasadaAuto.pl. Beniaminek z zaledwie jednym „oczkiem” zamyka klasyfikację II Ligi B, jednak minimalna porażka „rzutem na taśmę” z PKO Bankiem Polskim daję nadzieję na przełamanie. O zgoła inne cele walczy Jacobs. „Niebiescy” w poprzedni wtorek zaledwie zremisowali (2:2) z BWI Group i jeśli marzą o obronie miejsca na podium takie potyczki jak ta wygrywać po prostu muszą.

NASZ TYP: X2

 

II LIGA C

 

Colorex – MPO Kraków

Porażka 1:2 z BNP Paribas sprawiła, że Colorex znalazł się w strefie spadkowej. O jej opuszczenie nie będzie łatwo, bowiem o bezcenne punkty walczyć musi MPO Kraków. „Niebiescy” przegrali trzy kolejne potyczki i zmuszeni są zadowolić się rywalizacją o srebro. Kolejna ewentualna strata punktów może jednak zrzucić ich za podium.

NASZ TYP: X2

PGE Energia Ciepła – Armatis Polska

Mecz, który może zdecydować o mistrzowskim tytule w II Lidze C! Aby rozpocząć świętowanie złotych medali bez oglądania się na innych Armatis Polska musi pokonać PGE Energię Ciepła. Pierwsza bezpośrednia potyczka zakończyła się walkowerem. Dziś jednak „Granatowi” są zmotywowani do zaciekłej walki o skuteczny rewanż. Wygrane 7:2 nad MPO Kraków i 4:0 ze Spartą zapowiadają ogromne emocję aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Sparta – INTERIA.PL

O ważne punkty powalczą dwie doświadczone drużyny. Co jednak ważne, rywalizują one w tym sezonie o zgoła odmienne cele. Stawkę z dziewięcioma punktami zamyka Sparta. „Czerwoni” do szóstego miejsca tracą jednak zaledwie „oczko”. Obronić lokatę na podium planuję INTERIA.PL. Team Rafała Walerowskiego uległ co prawda ostatnio Armatis Polska, jednak przez długi okres był rywalem równorzędnym. Dziś jest zdecydowanym faworytem, który może powalczyć o najwyższe cele.

NASZ TYP: 2

BNP Paribas – Madejski

Bezcenne zwycięstwa w poprzednim tygodniu wywalczyły oba zespoły. Zarówno jedni jak i drudzy pokonali najgroźniejszych rywali w walce o utrzymanie i teraz zagrają o kolejne ważne punkty. Minimalnym faworytem wydaję się być firma Madejski. Drużyna w białych koszulkach w dwóch potyczkach zdobyła aż cztery punkty, a szczególnie imponuję w ofensywie. Czy znajdzie sposób na dobrze dysponowanego Nikodema Capka?

NASZ TYP: X2

 

III Liga B

 

Sii – IBM SWG

W trudnym położeniu znajduję się Sii. „Niebiescy” do trzeciego miejsca na trzy kolejki przed końcem tracą cztery punkty i aby dogonić FedEx nie mogą pozwolić sobie na nawet najmniejszy błąd. Tym bardziej, że rywalem zamykający stawkę IBM SWG. „Niebiescy” w ostatnim meczu przeciwko Kimberly-Clark przypomnieli, że w piłkę grać potrafią i są rywalem wymagającym dla każdego. Potwierdzą to dziś?

NASZ TYP: 1X

EC Engineering – Kimberly-Clark

Potyczka sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obie drużyny zadomowiły się w dolnych rejonach klasyfikacji i dziś zagrają o szóste miejsce. W szóstej kolejce górą było EC Engineering. Team Grzegorza Pawlika pokonał „Niebieskich” 5:3 i również we wtorkowy wieczór jest minimalnym faworytem. Z pewnością jednak zespół Kamila Kożucha tanio skóry sprzedać nie zamierza!

NASZ TYP: 1X

FedEx – Answear x Medicine

Terminarz nie rozpieszcza firmy FedEx. Po ciężkim boju z CRAFT PARTNER teraz Krzysztofa Rozińskiego i spółkę czeka rywalizacja z Answear x Medicine. Marząca o złocie ekipa Przemysława Zaparta po zaskakującym potknięciu z Kimberly-Clark nie dala większych szans EC Engineering. Czy również tym razem udowodni, że rezultat z ostatniego dnia sierpnia był tylko wypadkiem przy pracy?

NASZ TYP: 2

CRAFT PARTNER – Makro

Ogromnym zaskoczeniem zakończyło się pierwsze bezpośrednie spotkanie, kiedy to marzący o awansie CRAFT PARTNER uległ Makro 1:3. „Niebiescy” mają jednak ogromny problem z boiskową stabilizacją, a porażki z Sii i FedEx sprawiły, że Patryk Kaczmarczyk i spółka zmuszeni są bronić piątego miejsca. Pozycję lidera zajmuję CRAFT PARTNER. Trzy punkty przewagi nad najgroźniejszym rywalem i wizja zbliżającego się z nim meczu sprawia, że brak dziś miejsca na błędy!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga E
Zobacz więcej
III Liga E
Pozycja
Drużyna
Mecze
Punkty
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Bramki
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Asysty
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Żół. kartki
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czer. kartki
Zobacz pełną tabelę