Mecz o wszystko!

INTERIA.PL – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Potyczka zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Po wygranej 5:2 nad GALECO TEAM na dobre na pozycji wicelidera zadomowił się MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Beniaminek imponuje swoją skutecznością i cierpliwie wyczekuje potknięcia Sparty. W strefie spadkowej znajduję się zaś INTERIA.PL. „Redaktorzy” przegrali trzy kolejne potyczki i ze skromnym dorobkiem okupują siódme miejsce. Bezlitosna w sytuacji tej wydaję się być matematyka, a ewentualna (i prawdopodobna) porażka przybliży Rafała Walerowskiego i spółkę do III Ligowych boisk.

NASZ TYP: 2

GALECO TEAM – MPO KRAKÓW

Pomimo, że oba zespoły sklasyfikowane są tuż za podium, to spora punktowa strata powoduję, że zarówno jedni jak i drudzy jeśli tylko marzą o medalowych lokatach nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. Tym bardziej, że w poprzedni wtorek opuścili obiekt przy ulicy Ptaszyckiego z zerowym dorobkiem. GALECO TEAM dość zdecydowanie uległo MEBLOMIX&MAZUR TRUCK, MPO Kraków zaś nie potrafiło zatrzymać faworyzowanej Sparty. Premierowa potyczka zakończyła się remisem 3:3. Powtórka to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Sparta – Colorex

Hit dziesiątej kolejki! Naprzeciw siebie staję prowadząca w stawce Sparta i będący na najniższym stopniu podium Colorex. Ekipa Rafała Kędziora po ważnym i wymęczonym triumfie nad MPO Kraków ma pięć punktów przewagi nad zaciekle goniącym peletonem. Właściwe wnioski po przegranej z PGE Energią Ciepła wysnuł zaś team Patryka Muchy. „Niebiescy” nie dali większych szans Jurek Catering Serwis i dziś zrobią wszystko, by podtrzymać dobrą passę. W premierowym boju górą Colorex (4:2). Jak będzie teraz? Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

PGE Energia Ciepła – Jurek Catering Serwis

Jeśli nie teraz … to kiedy?! – to pytanie wydaję się sobie zadawać team Daniela Łukasika. Jurek Catering Serwis zgromadził do tej pory zaledwie jedno „oczko” i dziś powalczy z szóstą w stawce PGE Energią Ciepła. Beniaminek znajduję się co prawda tuż nad strefą spadkową, jednak ze sporą przewagą nad zagrożonymi degradacją drużynami. Jeśli dziś ekipa Krystiana Pietrzaka zgarnie pełną pulę, właściwie na dobre zamknie kwestię walki o pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie